Tiek runāts, ka uzņēmums Apple beidzot sācis domāt par 5G tehnoloģiju ieviešanu savos viedtālruņos. Visticamāk, Apple paši veidos savu 5G modemu, kas varētu aizņemt aptuveni gadu vai nedaudz ilgāk, tāpēc iPhone ar 5G gaidāms vien 2022. gadā.

Fast Company uzskata, ka tikai 2022. gadā Apple spēs pabeigt 5G modema izstrādi un tā sertificēšanu. Uzreiz pēc tam modems nonāks iPhone viedtālruņos un iPad planšetdatoros. Citi avoti uzskata, ka Apple viedierīces būs aprīkotas ar pašu veidotu 5G modemu jau 2021. gadā.

Vēl vasarā Apple piekrita no Intel atpirkt 5G tehnoloģiju iestrādnes. Apple šis darījums ir ļoti būtisks, jo Apple izstrādā paši savus iPhone procesorus. Arī Intel būs ieguvējs, jo šobrīd tiek lēsts, ka uzņēmums gadā zaudē aptuveni miljardu dolāru, kas saistāmi ar dažām mobilo sakaru tehnoloģijām.

Apple fani var nesatraukties, jo jau 2020. gadā būtu jāiznāk iPhone ar Qualcomm 5G modemu.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KrotowUldis KrastiņšWentilaros Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Wentilaros
Viesis
Wentilaros

Yes, jūlija ziņas :) “The Apple-Intel deal will see approximately 2,200 Intel employees join Apple, along with all-important intellectual property, equipment and leases, according to today’s official announcement. In the end, Apple will hold a combined 17,000 wireless technology patents.”

Uldis Krastiņš
Viesis
Uldis Krastiņš

Kā tur palika ar to wireless chargeru, kuru viņi ašpadsmit gadus atpakaļ izziņoja? Baidos, ka būs nākošais Apple fails, jo ne jau visu var nopirkt par naudu.

Krotow
Viesis
Krotow

Cik sapratu, vairāk būs jāuztraucas tiem, kas dzīvo ārpus Apple zonas. Viņi ar ābolistiem vairs nevarēs sazināties :)