Baumas norāda, ka AMD grasās tomēr jau šajā gadā piedāvāt tā dēvēto Ray Tracing savām RX 5000-šās sērijas Navi videokartēm.

AMD jūlijā uzsāka pārdot Radeon RX 5700 sērijas videokartes, kuras jau uzreiz saņēmušas pirmos cenu samazinājumus. Vienkāršākā Radeon RX 5700 videokarte maksā no 350 dolāriem, kamēr Radeon RX 5700 XT un Radeon RX 5700 XT Anniversary Edition maksā attiecīgi 400 un 450 dolārus.

Reklāma

Sagaidāms, ka decembrī būs pieejams Radeon Adrenalin Software programmatūras atjauninājums, kas atnesīs Ray Tracing atbalstu, bet pagaidām tās uzskatāmas par baumām.

Microsoft un Sony jau apstiprinājuši, ka pielāgotas Navi videokartes būs pieejamas Xbox Project Scarlett un PlayStation 5, turklāt abas nākamgad gaidāmās konsoles saņems Ray Tracing atbalstu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Neskādētu arī “vēsāks” darbs pie pilnas slodzes un salaboti Linux draiveri.

Fungry

Atminos, ka kāds no Kursora censoņiem teica, ka pie Jums ir vai drīzumā nonāks AMD xt5700. Cik tālu šis projekts ir ticis?

Kristaps Skutelis

Es šodien kāreiz mūsu partnerim ASUS uzprasīju, kad varam no viņiem sagaidīt šo Radeon karti, bet viņš atbildēja, ka vēl neko nevar solīt. Apskatījos arī kartes cenas Dateks.lv un neesmu drošs, ka gribu tos 400 eiro maksāt par karti, ko izmantošu tikai testa nolūkiem. Pirksi no mums pēc testa? :) Katrā ziņā man pašam ir liela interese par Radeon kartēm un gribu normāli notestēt, lai var salīdzināt ar GeForce produktiem. Tos esam kuplā skaitā notestējuši un ir iekrājusies laba datubāze ar rezultātiem.

Fungry

Domāju, ka gribētāju atrastos, kas par nedaudz zemāku cenu no Jums nopirktu šo videokarti.