Reklāma

AMD jau decembrī varētu piedāvāt Ray Tracing Navi videokartēm

Jaunākie raksti

IKEA un ASUS ROG kopīgi radītās mēbeles būs pieejamas jau oktobrī

Pirms aptuveni gada IKEA un ASUS ROG kopīgi paziņoja par mēbeļu sēriju izveidi datorspēļu cienītājiem. Paziņots, ka jau oktobrī...

“NIO” nākamgad plāno pilnvērtīgi ienākt Eiropas tirgū

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" apstiprinājis, ka nākamā gada beigās Vācijā ieradīsies "ET7" elektriskais sedans, kas iezīmēs autoražotāja pilnvērtīgu ienākšanu...

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

Baumas norāda, ka AMD grasās tomēr jau šajā gadā piedāvāt tā dēvēto Ray Tracing savām RX 5000-šās sērijas Navi videokartēm.

AMD jūlijā uzsāka pārdot Radeon RX 5700 sērijas videokartes, kuras jau uzreiz saņēmušas pirmos cenu samazinājumus. Vienkāršākā Radeon RX 5700 videokarte maksā no 350 dolāriem, kamēr Radeon RX 5700 XT un Radeon RX 5700 XT Anniversary Edition maksā attiecīgi 400 un 450 dolārus.

Sagaidāms, ka decembrī būs pieejams Radeon Adrenalin Software programmatūras atjauninājums, kas atnesīs Ray Tracing atbalstu, bet pagaidām tās uzskatāmas par baumām.

Microsoft un Sony jau apstiprinājuši, ka pielāgotas Navi videokartes būs pieejamas Xbox Project Scarlett un PlayStation 5, turklāt abas nākamgad gaidāmās konsoles saņems Ray Tracing atbalstu.

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Neskādētu arī “vēsāks” darbs pie pilnas slodzes un salaboti Linux draiveri.

Atminos, ka kāds no Kursora censoņiem teica, ka pie Jums ir vai drīzumā nonāks AMD xt5700. Cik tālu šis projekts ir ticis?

Es šodien kāreiz mūsu partnerim ASUS uzprasīju, kad varam no viņiem sagaidīt šo Radeon karti, bet viņš atbildēja, ka vēl neko nevar solīt. Apskatījos arī kartes cenas Dateks.lv un neesmu drošs, ka gribu tos 400 eiro maksāt par karti, ko izmantošu tikai testa nolūkiem. Pirksi no mums pēc testa? :) Katrā ziņā man pašam ir liela interese par Radeon kartēm un gribu normāli notestēt, lai var salīdzināt ar GeForce produktiem. Tos esam kuplā skaitā notestējuši un ir iekrājusies laba datubāze ar rezultātiem.

Domāju, ka gribētāju atrastos, kas par nedaudz zemāku cenu no Jums nopirktu šo videokarti.

Reklāma
Reklāma
Reklāma