Rockstar paziņojis, ka viena no šī gada gaidītākajām spēlēm Red Dead Redemption 2 beidzot nonāks galddatoros. Red Dead Redemption 2 būs pieejama jau no 5. novembra, kaut arī Red Dead Redemption 2 iznākšanas mirklī spēle bija pieejama tikai konsolēs, pat tika uzskatīts, ka galddatoros Red Dead Redemption 2 nenonāks nekad.

Patīkami, ka Red Dead Redemption 2 galddatoros saņems vairākas tehniski pārākas nianses pār konsoļu versiju, kā arī spēlei tiks uzlabots grafiskais noformējums. Galddatoru Red Dead Redemption 2 versijā gaidāmi arī jauni ieroči un vairākas papildu misijas.

Rockstar paziņojis, ka Red Dead Redemption 2 būs viena no Google Stadia spēļu straumēšanas servisa spēlēm.

Ja veiksi Red Dead Redemption 2 iepriekšpasūtīšanu līdz 22. oktobrim Rockstar Games Launcher lietotnē, varēsi kā bezmaksas dāvanu izvēlēties divas no šīm spēlēm: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: The Complete Edition and Max Payne 3: The Complete Edition.

7
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Kristaps SkutelisMikaKrotowt830xitanium Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
User
Guest
User

Kurā datumā būs crack?

Krotow
Guest
Krotow

PC spēlētāji lai paciešas līdz spēle nonāk Steam un kļūst lētāka. +/- 2 gadi – nenomirsiet taču. Pie reizes pa to laiku autori gļukus izķers.

itanium
Guest
itanium

Tiešām iespaidīga spēle! Tikko nedēļas laikā (riktīgā steigā) uz aizlienēta PS4 izgāju – eh, būtu zinājis, ka tūlīt būs PC versija…
Ar visiem side questiem tur noteikti ir savas 100h ko spēlēt.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Vakar tieši nopirku RDR2 un nepatīkams bija mans pārteigums, ka spēle ir uzblīdusi līdz 100GB. Tā arī sēdēju līdz pusnaktij, lai tiktu klāt izspēlēt pirmo iepazīšanās misiju.

t830x
Guest
t830x

Omagad. driz atsevišķu SSD būs katrai spēlei jāpērk uz 500GB jo tak DLC nāk klāt :D Piemērs – GTA 5, visi DLC kas jebkad ir iznākuši aizņem 31,3GB. No sākuma bija 60Gb vajadzīgi, tagad man spele ar visiem DLC aiņem 85,9GB

Mika
Guest
Mika

Ar mokam davilku 7% kautko tik debilu sen neesmu spelejis

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Kādas spēles pašam patīk un kas nepatika RDR2?