Duet Display jau iepriekš piedāvāja ar lietotnes starpniecību pārvērst iPhone un iPad par otru datora ekrānu, un nu ir kārta pienākusi Android ierīcēm.

Duet Display ļaus ērti izveidot blakus Mac vai Windows PC datoram vēl vienu ekrānu ar Android viedierīces palīdzību. Duet Display izveidojuši bijušie Apple inženieri, šī lietotne ir ļoti populāra Apple klēpjdatoru lietotāju vidū.

Duet Display izmantošanai nāksies iegādāties jauno Android vai jau kādu laiku pieejamo iOS lietotni. Nepieciešama vien Android viedierīce ar Android 7.1 vai jaunāku operētājsistēmu vai iPhone un iPad ar vismaz iOS 7. Arī datorā būs jāuzstāda atbilstoša lietotne, kā arī datoru un viedierīci nāksies saslēgt ar USB vadu.

Duet Display sola nodrošināt attēlu viedierīcē ar līdz 60 kadriem sekundē, kā arī attēlam nebūs aiztures, kad to salīdzina ar datora ekrānā redzamo.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JansiCentis ĀbeleksedolsKKTKPrusljix Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Prusljix
Viesis
Prusljix

Touch ievade uz Ipad arī strādā? Vai tas ir tikai ekrāns?

KKTK
Viesis
KKTK

Pēc video spriežot – jā.

Jansi
Viesis
Jansi

Strada. Jau ilgu laiku sledzu veco ipad pie sava DellXPS klat. Loti labi palidz.

ksedols
Viesis
ksedols

Vērts klarificēt, ka iOS (iPadOS) ierīci tagad var pielikt arī pie Windows! Jau sen kāroju šo, jo jūtūbē biju notārgetēts kā interents. Bet nebija macOS ierīces. Tagad <3

Centis Ābele
Member
Centis Ābele

Varēja jau uzrakstīt, ka 22 euro android veikalā, tas sviests maksā. Ar ko viņa atsķiras no bezmaksas ”Vysor”, ko jau mēnešiem lietoju dienu dienā??? Par kaķi maisā 22 euro. Da, lai viņi iet bekot man ir Vysor, kur telefons pa visu monitoru un ar peli to kontrolēju caur datoru. Pietrūkst tik pielāgota spēļu kontrole ar tastatūru, kā tas ir android emulatoros uz pc, vai tāda opcija duet display ir?

Jansi
Viesis
Jansi

Tas ir preteji. Duet izmanto iPad ka papildus datora monitoru