Sagaidāms, ka Microsoft jau nākamajā nedēļā uzsāks izsūtīt Windows 10 atjauninājumu, kas nodēvēts par 19H2. Nākamajā nedēļā Ņujorkā tiks izziņoti jaunie Surface datori, tie arī iezīmēs Windows 10 19H2 atjauninājuma atnākšanu.

Neko vizuāli gigantisku un papildinātu iespēju klāstu no Windows 10 19H2 atjauninājuma nevajadzētu gaidīt, jo visi lielie jaunumi tiek atstāti nākamā gada sākumā plānotajam Windows 10 20H1 atjauninājumam. 19H2 atjauninājums ir drīzāk kļūdu labojumus un tas atnesīs arī vairākus būtiskus veiktspējas uzlabojumus. Apsolīts arī klēpjdatoriem uzlabot darbības laiku ar vienu uzlādi. Uzlabojumus var gaidīt arī lielo uzņēmumu darbinieki.

Reklāma

19H2 atjauninājums atnesīs iespēju ātrāk darboties ar iebūvēto kalendāru – nenāksies vairs vērt vaļā lietotni, jo kalendāra ieraksti būs papildināmi uzreiz no sākuma ekrānā izvietotā kalendāra lodziņa pie pulksteņa. File Explorer gaidāma jauna saskarne. Lietotājiem būs pieeja pie plašākiem paziņojumu iestatījumiem.

Microsoft gan pēdējā laikā iet visai švaki ar atjauninājumiem. To pašu nelaimīgo, vairākus mēnešus seno 19H1 jeb 1903 atjauninājumu nākas ielādēt ar speciālu rīku Windows 10 Update Assistant.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jurijs Jurkelis

Sagaidāms, ka Microsoft jau nākamajā nedēļā uzsāks izsūtīt Windows 10 atjauninājumu, kas nodēvēts par

Par ko? :)

DMG

Intriga kaut kāda palikusi ar to nosaukumu. Vai arī nosaukums ir “tukšums”? :D

Prusljix

1903 versija gan šobrīd atnāk bez Windows Asistant :) Nesen offisā visiem ugreidojās.

Einis

Man arī nekādu problēmu uz savu pc.

Interesanti gan, ka pēc sava apdeita instalēju citu datoru ar pēdējo MS versiju un bija savādākas krāsas taskbaram un arī start menu bija savādāks kā manam 1903, kurš tika iegūts ar update.

digitalk

win10 1903 ieviesa light/dark theme. katrs win10 apdeits atnes jaunus mēslus…

digitalk

File Explorer gaidāma jauna saskarne
shit happens jeb nu i tūdi, muktim nu…

Agnis

Ja runa nebūtu par Microsoft, tas pat būtu ļoti gaidīts uzlabojums! Varbūt beidzot noķers citas OS un ieviesīs cilnes arī tajā, lai nebūtu katra mape savā logā jāver.

Mārtiņš

Aha, es arī pagaidām izlīdzos ar QTTabbar – no vienas puses ērti, gan cilnes, gan arī priekšskatījumi ar automātisku atskaņošanu gan audio, gan video, bet no otras puses – reizēm šis tas ieķeras, un palaižot Explorer no citas programmas (piemēram, atverot Chrome lejupielādi), netiek automātiski iezīmēts fails, kam vajadzētu būt iezīmētam. Ieviešot “dzimto” ciļņu atbalstu, varbūt viss darbotos stabilāk… taču ar Microsoft pēdējā laikā neko nevar zināt.

banans

Gaidu jau gadus 15, ka būs latviešu kalendārs ar valsts svētkiem brīvdienām un vārda svētkiem.

Tiešām izvēloties latvijas lokalizāciju to būtu tik grūti ieintegrēt????

Raimonds Kleinbergs

Tas ir jautājums Tildei, šeit Tevi neviens nesadzirdēs.

Renārs Dobkevičs

1903. jauninājumu bez problēmām uzliku ar iebūvēto update.