Agrīnas baumas norāda uz Samsung plāniem piedāvāt lētāku Galaxy Note10 sērijas viedtālruni, lai S Pen irbulis nonāktu pie plašāka lietotāju loka. Šobrīd Galaxy Note10 sērijas viedtālruņus būtu grūti dēvēt par pieejamiem savas gana augstās cenas dēļ. Visticamāk, lētāku Galaxy Note10 sērijas viedtālruni mēs varētu ieraudzīt ne ātrāk par nākamā gada otro ceturksni.

Gartner tirgus analītiķi uzskata, ka šis būs sliktākais viedtālruņu pārdošanas gads, tāpēc nav brīnums, ka pat tādi giganti kā Samsung ir gatavi piedāvāt lētākus flagmaņu modeļu variantus, lai tikai vilinātu pircējus pie sevis. Gartner uzskata, ka interese par viedtālruņiem atgriezīsies mirklī, kad būs gana plaši pieejamas 5G sakaru tehnoloģijas. Tikai 5G šobrīd var glābt viedtālruņu tirgu.

Reklāma

Tāpat tiek runāts, ka jau šobrīd Samsung uzsācis darbu pie otrās paaudzes Galaxy Fold lokanā ekrāna viedtālruņa. Baumas norāda, ka Galaxy Fold 2 varētu kļūt nedaudz lētāks, jo tiks izmantotas mazākas ietilpības atmiņa (Galaxy Fold pirmā paaudze nāk ar 512 GB atmiņu), kā arī Galaxy Fold 2 būs pieejams visā pasaulē. Pirmās paaudzes Galaxy Fold pieejamība tiek solīta tikai atsevišķos lielajos tirgos.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Man atkal liekas ka no 5G cer bieži cer to, ko tur nemaz nevar izdarīt. Piemēram joprojām diez kāpēc nedarbojas 2 telefonu sazināšanās bez bāzes staciju un interneta provaideru iesaistīšanās. Raidītāja jauda it kā būtu pietiekama sakariem 2-3 km attālumā.

trel

Nu nez vai 5G būtiski to glābs. Domāju, ka ikdienas telefonu lietotāji ir pietiekami gudri, lai saprastu, ka 10-80Mbps 4G internets vismaz šobrīd ir pilnībā pietiekošs priekš telefona vajadzībām. Diez vai 5G tiks primāri uzstādīts tajās vietās, kur ir slikta 4G zona. Tātad pat 5G sākotnēji neizglābs šo mobilā interneta lietotāju daļu. A kādu labumu no instagram šķirstīšanas var iegūt 5G lietošanas laikā? Vismaz šobrīd nekādu. Lai arī esmu par 5G ieviešanu, pats netaisos gaidīt 5G telefonu un jaunu pirkšu tuvākajā laikā. Pat, ja nākamgad pēkšņi manu pilsētu apjozīs ar stabilu 5G pārklājumu, pat tad es neskrietu pirkt 5G telefonu.… Read more »

Draugs

5G tiešām telefoniem būtiski jūtamas izmaiņas nesniegs. Tas ir vairāk paredzēts tā saucamajam lietu internetam. Piemēram – gudrās automašīnas. Ar 5G tīklu būtu iespējams nodrošināt pietiekami lielu apraides ātrumu, lai mašīnas savstarpēji spētu sazināties. Ar pašreizējo apraides ātrumu saziņa būtu daudzreiz ilgāka un novestu pie daudziem nelaimes gadījumiem. 5G ir ļoti plašs pielietojums, lai gan telekomunikācijas nav īsti tā galvenā joma. Vienīgā lielā nozīmē telekomunikācijā būtu tas, ka būtu lielāks lietotāju skaits uz vienu kvadrātkilometru. Lielajās pilsētās tas varētu būt ļoti nozīmīgi, ņemot vērā, ka bieži vien tik daudz ierīču pieslēdzas tīklam, ka visas fiziski nav iespējams apkalpot. 5G atrisinātu… Read more »

Gatis

Otrais Fold jau 2 nedēļas kā iznācis