Amazon vakar vakarā izziņojis veselu strēķi ar jauniem viedajiem skaļruņiem, kuros dzīvos iekšā Alexa digitālais asistents.

Echo Studio

Echo Studio uzskatāms par Amazon labāko un dārgāko viedo skaļruni, tas piedāvā 3D skanējumu un Dolby Atmos tehnoloģiju. Echo Studio arī darbosies kā viedās mājas galvenās smadzenes.

Plānotā Echo Studio cena ir 199 dolāri, skaļrunis pie pircējiem nonāks novembra sākumā.

Echo Studio

Echo Show

Amazon Echo Show izskatās drīzāk pēc vieda 8 collu ekrāna vai digitāla fotorāmja, tiek solīts, ka Echo Show spēj daudz vairāk. Tajā ir iebūvēta kamera, Echo Show prot sadarboties ar Food Network, lai piedāvātu jaunas receptes.

Echo Show cena būs 129 dolāri, pie pircējiem šis viedais ekrāniņš nonāks novembra beigās.

Echo Show

Echo Speaker

Echo Speaker ir uzlabots viedais skaļrunītis, tas spēj nodrošināt identisku skanējumu ar šobrīd aktuālo Echo Plus skaļruni. Jaunais Echo Speaker ir apvilkts ar auduma materiālu, kā arī skaļrunis pieejams dažādās krāsās – zilā, pelēkā, melnā un smilšu krāsā.

Echo Speaker cena ir 99 dolāri, tas būs iegādājams oktobra vidū.

Echo Speaker

Echo Dot

Jaunākās paaudzes Echo Dot saņēmis iebūvētu LED ekrāniņu, kas spēj parādīt pulksteni, temperatūru, kā arī modinātāju laikus un dažādus taimerus.

Echo Dot cena ir 59 dolāri, tas būs nopērkams no oktobra vidus.

Echo Dot

Echo Flex

Echo Flex ir niecīga izmēra skaļrunis, tas ir spraužams sienas kontaktā. Arī Echo Flex piedāvās Alexa asistentu, kā arī Echo Flex ir USB izeja citu ierīču uzlādei. Echo Flex darbosies arī kā nakts gaismiņa ar kustību sensoru pie gultas citviet mājoklī.

Echo Flex cena būs 24 dolāri.

Echo Flex

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments