Tīmekļa plašumos noplūdis video liecina par Nokia eksperimentiem ar Android operētājsistēmu – podziņtelefonā (feature phone) tiek darbināta viedtālruņu operētājsistēma.

Nokia prototipa viedtālrunī redzamas vairākas Google lietotnes, tās arī tiek darbinātas. Tāpat redzama Android System Settings sadaļa Nokia, kas apliecina, ka tiešām šāds telefons varētu pastāvēt.

Nokia telefons pat spēj darbināt Google Assistant vai vismaz telefona mājas ekrānā ir redzama Google Assistant mikrofona poga, kas izskatās līdzīga Android viedtālruņos redzamajai. Video redzama YouTube, Google Maps un Google Chrome lietotņu darbība.

6
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
JānisKrotowPfffboore-mix Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
re-mix
Guest
re-mix

tak pogu telefonam pietiek ar kaiOS

Pfff
Guest
Pfff

Tak Huawei pietiks ar HarmonyOS

Krotow
Guest
Krotow

Putnu sistēmai nevar uzlikt SmartID.

Jānis
Guest
Jānis

It kā jā, bet tas kaiOS ir ļoti gļukains.
Nav tā paša SmartID, ko Krotow minēja, Whatsappam nav web versijas, jo nav funkcijas kas noskenē qr kodu un izskatās, ka vispār ļoti lēni attīstās tas kaiOS.

boo
Guest
boo

Hmmm, vai tas padara podziņtelefonu par viedtālruni vai viedOS par podziņtelefonuOS?

Krotow
Guest
Krotow

Patiesībā šādam mikslim var būt jēga. Taču launčerim pēc noklusējuma jāspēj izlikties par parasto podziņtelefonu. Citādi mazbērnu plāns iešķiebt omei smartfonu ar cerību tā iedot viņai SmartID un atbrīvot no kodu kalkulatora, neies cauri.