web analytics

Mercedes-Benz arī iesaistās elektrisko skrejriteņu sacensībā

Jaunākie raksti

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...

Pirmoreiz 45 gadu laikā pilnībā tiks pārbūvēta “Lada Ņiva”

Krievu autobūves klasiskais bezceļnieks "Lada Ņiva" pirmoreiz 45 gadu laikā tiks pilnībā pārbūvēts, iegūstot jaunu vizuālo noformējumu un arī...

Tiek izmēģināta funkcija iepirkties tieši no “Youtube” videoklipiem

Iespējams, kāds drīzākā, kāds ne tik tuvā nākotnē kārotās preces iegādāsies pa taisno no "Youtube" videoklipiem. "Youtube" pašreiz meklē...

Sony iepazīstina ar jaunām RA5000 un RA3000 skandām

Sony nāk klajā ar divām jaunām bezvadu skandām – SRS-RA5000 un SRS-RA3000. Abi modeļi ir aprīkoti ar unikālām Sony...

Janvāra beigās tiešsaistē norisināsies Global Game Jam

Global Game Jam (GGJ) ir 48 stundu tiešsaistes pasākums, kas notiek vienlaicīgi daudzās pasaules valstīs. GGJ laikā tiek izstrādātas...Mercedes-Benz visai klusu uzsācis sacensību ar citiem elektrisko skrejriteņu ražotājiem – pagājušajā nedēļā Mercedes-Benz izziņojis savu elektrisko skrejriteni Frankfurtes motoru šova norises ietvaros.

Mercedes-Benz pamanījies elektrisko skrejriteni novietot paziņojumā presei kaut kur starp Mercedes zīmola austiņām un Mercedes-Benz EQC elektriskā SUV rotaļlietu.

Sagaidāms, ka Mercedes-Benz elektrisko skrejriteni varēs iegādāties kaut kad 2020. gadā. Mercedes-Benz elektrisko skrejriteni ražos Šveicē bāzēts uzņēmums Micro. Visticamāk, skrejritenis atbildīs Micro Suspension vai Merlin modelim.

Pagaidām par elektrisko skrejriteni nekas sīkāk nav zināms – ne par nobraucamo attālumu, ne par ātrumu, nedz arī citām niansēm. Sākotnēji elektrisko skrejriteni varēs iegādāties Vācijā, kur šobrīd jau ir sakārtota elektrisko skrejriteņu likumdošana.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
DMG

“Datoru komponenšu un aksesuāru jaunumi” tu saki…

KKTK

Resno “Datoru komponenšu un aksesuāru” lietotāju skarošie jaunumi.

Kristaps Skutelis

Salabots :)

Astro

Tādi ražotāji kā Mercedes, Miele, Hilti… neiesaistās sacensībā. Viņi taisa foršas lietas un vienkārši tirgo nost. Un tie, kas to zin un prot novēttēt, tik pat vienkārši pērk un lieto, nemaz pat nenojaušot ka kkur notiek kkāda mistiska sacensība… :-)

Agris

It kā mēģini pareizi latviski rakstīt, bet tāpat – sēdies 2
ZinA, tiKPat

Oskars

Es veletos seit iebilst. Visas lietas ko taisa nevar but forsas un kvalitativas. Ted Baker ari piedava daudz, dazadas lietas, bet tas nenozime, ka visas ir kvalitativas. Tapec tavam komentaram es nepiekritisu. Piemeram pedejie Mercedes izskatas kiniesu varianta dizains.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: