Mercedes-Benz visai klusu uzsācis sacensību ar citiem elektrisko skrejriteņu ražotājiem – pagājušajā nedēļā Mercedes-Benz izziņojis savu elektrisko skrejriteni Frankfurtes motoru šova norises ietvaros.

Mercedes-Benz pamanījies elektrisko skrejriteni novietot paziņojumā presei kaut kur starp Mercedes zīmola austiņām un Mercedes-Benz EQC elektriskā SUV rotaļlietu.

Sagaidāms, ka Mercedes-Benz elektrisko skrejriteni varēs iegādāties kaut kad 2020. gadā. Mercedes-Benz elektrisko skrejriteni ražos Šveicē bāzēts uzņēmums Micro. Visticamāk, skrejritenis atbildīs Micro Suspension vai Merlin modelim.

Pagaidām par elektrisko skrejriteni nekas sīkāk nav zināms – ne par nobraucamo attālumu, ne par ātrumu, nedz arī citām niansēm. Sākotnēji elektrisko skrejriteni varēs iegādāties Vācijā, kur šobrīd jau ir sakārtota elektrisko skrejriteņu likumdošana.

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
OskarsAgrisAstroKristaps SkutelisKKTK Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
DMG
Guest
DMG

“Datoru komponenšu un aksesuāru jaunumi” tu saki…

KKTK
Guest
KKTK

Resno “Datoru komponenšu un aksesuāru” lietotāju skarošie jaunumi.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Salabots :)

Astro
Guest
Astro

Tādi ražotāji kā Mercedes, Miele, Hilti… neiesaistās sacensībā. Viņi taisa foršas lietas un vienkārši tirgo nost. Un tie, kas to zin un prot novēttēt, tik pat vienkārši pērk un lieto, nemaz pat nenojaušot ka kkur notiek kkāda mistiska sacensība… :-)

Agris
Guest
Agris

It kā mēģini pareizi latviski rakstīt, bet tāpat – sēdies 2
ZinA, tiKPat

Oskars
Guest
Oskars

Es veletos seit iebilst. Visas lietas ko taisa nevar but forsas un kvalitativas. Ted Baker ari piedava daudz, dazadas lietas, bet tas nenozime, ka visas ir kvalitativas. Tapec tavam komentaram es nepiekritisu. Piemeram pedejie Mercedes izskatas kiniesu varianta dizains.