Storm Area 51 ir sociālajos tīmekļos radusies ideja, kuras pamatā ir masveida mēģinājums ielauzties ASV Nevadas štatā esošā slēgtā militārajā teritorijā. Storm Area 51 akcija plānota jau 20. septembrī, sociālajos tīmekļos tai pieteikušies aptuveni 2 miljoni interesentu, bet diez vai visi piedalīsies šajā akcijā.

Idejas pamatā ir no slēgtās teritorijas iegūt dažādus vairāk vai mazāk mītiskus artefaktus, nolaupīt citplanētiešu jaunkundzes ar trīs krūtīm, Half Life 3 spēli, pēdējo ciparu no π (pi), iepirkumu ratiņus ar strādājošiem visiem 4 ritentiņiem, printeri, kas spēj drukāt melnbaltu attēlu par spīti tam, ka beigusies dzeltenā krāsa un citus, visticamāk, izdomātus labumus.

Divi indivīdi no Nīderlandes jau mēģinājuši iekļūt Area 51 teritorijā, kur viņi ātri noķerti un apcietināti. Abi brašuļi atzinuši, ka prot angliski lasīt, rakstīt un runāt, arī zīmes par liegumu iet teritorijā viņi redzējuši. Abiem piespriests 500 dolāru naudas sods, bet par iekļūšanu teritorijā var draudēt pat līdz 6 mēnešiem cietumā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Centis Ābele

Iegāju kursors Lvē vai Kasjauns. Llvē 😁

digitalk

nu, nu. par soctīklu psihopātiju ir jāraksta, tāpat kā par drošības jautājumiem — varbūt dažiem liks aizdomāties. pārspīlēt ar daudzumu, protams, nevajag…

Krotow

Trakajiem likumi nav rakstīti. Būšu nepopulārs un atgādināšu, ka šeit palīdz tikai piespiedu darbi un dzīvinošā eitanāzija.

Kristaps Skutelis

Mhm, ar Area 51 joki mazi. Jūtūbes fenomens atduras pret klasiskajiem un jokus nesaprotošajiem militāristiem :)

Krotow

Tur vēl ir jātiek iekšā. Area 51 ir lidlauks ar celtnēm apkārt tuksneša vidū bez tieša ceļa uz ārpasauli. Tur strādājošie ielido un izlido pa gaisu. Pa zemi var aizbraukt vienīgi ar kārtīgu apvidnieku, līdz ņemot provīziju, ūdeni un degvielu (daudz). Vēl tāds sīkums kā žogi un bruņota apsardze, kuri sākumā šauj un uzdod jautājumus pēc tam. Tie abi var priecāties, ka tika cauri ar sodu.

Half Life 3… to gan sen bija laiks to izlaist :)

Jānis

Njā, nu gan svaiga ziņa Arti. Šis notika kādas 5 diena atpakaļ

Kristaps Skutelis

Nu, Kursorā tāda ir pirmo reizi. Tātad, der.

Čiekurs

Būtu amizanti, ja Kursora salīdzinoši šaurajā autoru lokā sāktu publicēt vienādas, vai līdzīgas ziņas- kautiņš garantēts.

Kristaps Skutelis

Mums gan ir sava shēma, editorial kalendārs, kas paredzēts, lai saskriešanās ar tēmām nenotiktu. Tomēr dažkārt tādas problēmas gadās.

digitalk

ļauj minēt — un tas ir google calendar, vai ne? ;)

Kristaps Skutelis

Ne gluži. Mums ir speciāls spraudnis WordPress, kas nodrošina arī citas tieši mums, kā vairākautoru bloga, vajadzības.

Renārs Dobkevičs

Freshness Nazi?

KKTK

A kad plāno izlaist Half Life 3?

t830x

Area 51 bāzē:

Pie vārtiem ir viens cilvēks!
Visi: phaa lol
Tas ir Džons Vīks!
Visi: :O :O :O

Einis

Čakam Norrisam pofig :)