Kopā ar jaunajiem iPhone 11 un 10.2 collu iPad izziņoti arī jauni un uzlaboti Apple Watch 5 viedie pulksteņi. Apple šoreiz nav uzlabojis Watch Series 5 dizainu, tas ir aizgūts no Apple Watch Series 4 pulksteņiem, toties Watch Series 5 ir tā saucamais always-on ekrāns.

Tims Kuks prezentācijas laikā uzsvēra, ka Watch Series 5 izstrādē domāts par veselību, sportu un saziņu.

Apple Watch 5 spēj pielāgot ekrāna spilgtumu vienmēr ieslēgtajam ekrānam – kad lietotājs nolaidis roku gar sānu vai tur to kabatā, Apple Watch samazina ekrāna spilgtumu, kā arī viedais pulkstenis spēj ekrāna atsvaidzes ātrumu samazināt līdz 1 Hz jeb ekrānā redzamais saturs tiek atjaunināts vienu reizi sekundē. Viedtālruņu ekrāniem atsvaidzes ātrums ir 60 Hz, dažiem pat 90 Hz vai 120 Hz saderīgās spēlēs.

Tiek apgalvots, ka šādi taupības mēri nodrošina Apple Watch 5 darbību ar ieslēgtu ekrānu līdz 18 stundām.

Apple Watch 5 iebūvēts kompass, kā arī pulkstenis spēj precīzi noteiktu augstumu virs jūras līmeņa, tādējādi Apple Watch 5 būs labs ceļabiedrs pārgājienos.

Kopā ar Apple Watch 5 uzlabota arī dzīvības glābšana – ja ilgāk paturēsi nospiestu pulksteņa pogu, tas sazvanīs neatliekamo palīdzību. Šis serviss pieejams 150 pasaules valstīs.

Apple Watch Series 5 cena sākas no 449 eiro, bet tā var sasniegt arī 799 eiro.

12
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Andis JurjansIvarsYeahtočna AntiņšJanis Liepins Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Skābene
Guest
Skābene

“Tiek apgalvots, ka šādi taupības mēri nodrošina Apple Watch 5 darbību ar ieslēgtu ekrānu līdz 18 stundām.” Tātad pulkstenis, kas pat 24h nevelk.

digitalk
Member
digitalk

neaizmirstam maģisko vārdu «līdz». realitātē vilks 15-16, kas pēc gada nokritīs zem 14.

točna Antiņš
Guest
točna Antiņš

Pilnīgs sviests. Es izmantoju “5. nokiju salīdzinājumā ar iphone”, t.i., swatch pulksteni, kuram baterija tur 18….. mēnešus :D (un pat vairāk, bet gribējās to 18 kaut kā iesaistīt).

Laikam neesmu no tiem, kuram gribas pulksteni lādēt katru dienu. Un vēl visu dienu sekot līdzi viņa baterijas stāvoklim, lai pēkšņi neizslēdzas. Man pietiek jau ar vienu iekārtu, kas jābaro katru dienu.

Ivars
Guest
Ivars

Apple tak arī ieguva citas ierīces uzlādi, uzliekot to uz telefona. Ar pulksteni gulēt tāpat ir neērti. Un sava miega režīma pētīšana esot kaitīga veselība – cilvēki, kas nepēta, kā un cik ilgi guļ, guļot veselīgāk nekā tie, kas to darot :)

Rihards Veters
Member
Rihards Veters

Manuprāt vienīgais sakarīgais “jaunais” produkts.

Rūdolfs Rancāns
Member
Rūdolfs Rancāns

Daudz, daudz piemērotāks nosaukums būtu series 4s.
Interesanti vai always on funkciju varētu panākt ar software update vien..?

Janis Liepins
Guest
Janis Liepins

Sviests. Amazfit ar prastu paņēmienu (bilde tiek atstarota, ne izstarota) šo ir nodrošinājis par 100 EUR un darbojas 5 dienas. Kkāda inovācija inovācijas dēļ. Turklāt nezinu vai tiešām būs daudz gribētāji, kas staigātu apkārt ar nepārtraukti ieslēgtu lukturi uz rokas. kas pie visa tā ir regulāri jālādē (kas pilnībā izslēdz iesoēju sekot līdzi miegam)

Andis Jurjans
Member
Andis Jurjans

55 eur un ~40 dienas.
Amazfit BIP.
Ir un lietoju.

444
Guest
444

Amazfit Bip nevar salīdzināt ar iWatch vai Galaxy watch… Baterija laba protams, bet ļoti limitēta funkcionalitāte salīdzinot ar tiem ko minēju. Pats ar Bip nostaigāju gadu apmēram un kopumā biju apmierināts.

Janis Liepins
Guest
Janis Liepins

Protams, ka nevar salīdzināt. Stāsts bija par to, ka pasaulē jau sen ir analogi ar daudz veiksmīgāku always on risinājumu. Atliek tikai attīstīt. Pieliekam funkcionalitāti un gatavs. Apple tā vieta darbina nevajadzīgu R&D divizionu un prasa klientiem naudu par to. USSR atgādina

Yeah
Guest
Yeah

Prasīt jau viņi var, izvēle paliek katra paša ziņā vai pirkt, tāpēc cepties lieki manuprāt.

Andis Jurjans
Member
Andis Jurjans

Atkarīgs no vajadzībām. Mani neinteresē skatīties bildes pulksteņa ekrānā, vai plānot kalendāru nākamajam gadam. Man vajag – pirmkārt, ierīci, kas nav jālādē katru vakaru. Otrs viedpulkstenis ir Withings HR Steel Sport, arī 2 nedēļas izvelk. Otrkārt, vajag aktivitāšu un miega trackingu, bet, vissvarīgākais, uzticamu GPS trackingu pārgājienos. Tam bips ir nepārspējams. Izvelk pilnu dienu ar ieslēgtu GPS bez stresa.