Apple izziņoja vienu no pirmajiem spēļu abonēšanas servisiem Apple Arcade, kas nonāks pie lietotājiem jau 19. septembrī. Apple Arcade abonēšanas maksa būs 4.99 dolāri mēnesī, par to Apple Arcade lietotāji saņems ne tikai iespēju baudīt plašu spēļu klāstu, bet pat saņems vairākas ekskluzīvas spēles.

Apple Arcade spēļu abonēšanas serviss tika izziņots vēl februārī, bet tobrīd netika nosprausts iznākšanas laiks. Apple Arcade piedāvās vairāk nekā 100 jaunas un ekskluzīvas spēles, ko radījuši Lego, Sega, ustwo games, Snowman u.c.

Apple Arcade sadaļa tiks atsevišķi izdalīta App Store lietotnē, lietotāji varēs ielādēt spēles viedierīcēs arī spēlēšanai bezsaistē. Spēles varēs baudīt iPhone, iPad, Mac datoros un arī Apple TV. Starp ierīcēm arī sinhronizēsies spēļu progress.

Apple Arcade sākotnēji Latvijā nebūs pieejama, bet Apple mājaslapa sola, ka Apple Arcade nonāks pie mums vēl šajā gadā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Oskars

Diezgan pretīgas spēles.. kāpēc lai par viņām vēl kāds maksātu?

trel

Es saprotu, ka maziem bērniem var šis viss interesēt, bet pieaugušajiem? Vai šis viss tika prezentēts tik skaļi tikai ar mērķi vecākiem parādīt, ka lūk vēl 5e mēnesī no tevis paņemsim, jo tavi bērni gribēs spēlēt?

Kristaps Skutelis

Kāpēc tu domā, ka pieaugušie nespēlē spēles? Viņi nav cilvēki, kas gribētu atpūsties vai īsināt laiku?

Raimonds Talcis

Ja spēles nebūs apkrautas ar mikro maksājumiem tad domāju ka servisam būs lietotāji.

Kristaps Skutelis

Tur nebūs nekādu iekšējo maksājumu. Maksā vienu ikmēneša maksu un spēlē spēles pilnā apmērā.

Raimonds Talcis

Esmu skeptiskāks par tevi šajā sakarā. Gan jau ka tā būs sākumā, bet cik ilgi tas tā būs – cerams ka ilgi. Tomēr neredzu kā tāda kompānija kā Capcom pelnīs naudu šādā platformā ilgtermiņā.
Mazajiem istrādātājiem varbūt apmierinās tā summa ko viņi saņems bet lielie ātri izsalks un tad iespējams parādīsies mikromaksājumi vai “surprise mechanics” vai vienkārši nekas nebūs no lielajiem.

Kristaps Skutelis

Tu jau nezini, cik tādam Capcom būtu jāmaksā Apple par iespēju būt šajā platformā. Principā Apple var iekasēt tādu cenu, kādu vien vēlas.