Pigu Grupa, lielākais e-komercijas uzņēmums Baltijā, informē par tiešsaistes tirdzniecības platformas jeb marketplace darbības uzsākšanu. Uzņēmums aicina vietējos uzņēmējus pievienoties, lai turpmāk pārdotu savas preces visos trīs uzņēmumam piederošajos interneta veikalos, tai skaitā 220.lv.

E-komercijas platforma, kas apvienos pircējus un pārdevējus ar interneta veikalu 220.lv, Pigu.lt un Kaup24.ee starpniecību, uzņēmējiem sniegs iespēju attīstīties, savukārt pircējiem tiks nodrošināta lielāka kvalitatīvu preču izvēle par vēl konkurētspējīgākām cenām.

Pigu Grupas izpilddirektors Daiņus Ļuļis norāda: “Sperot šo soli, mēs ne tikai ieejam jaunā biznesa attīstības posmā, bet arī dodam iespēju augt vietējam biznesam. Mēs vēlamies, lai e-komercija būtu pieejama maziem un vidējiem uzņēmumiem, jo vēl nesen galvenokārt tā bija lielo spēlētāju priekšrocība. Mūsu pieredze, kas gūta vairāk nekā desmit gadu garumā, un labi attīstītā infrastruktūra, pacels Baltijas valstu mazo un vidējo biznesu jaunā līmenī. Mēs ticam, ka mazie uzņēmumi ir valsts ekonomikas mugurkauls, un mēs redzam lielu potenciālu, lai attīstītos kopā.”

Pēc viņa teiktā, tirdzniecības platforma tirgotājiem palīdzēs sasniegt panākumus īsākā laika periodā. Viņiem nevajadzēs atvērt savu e-veikalu, investēt tajā līdzekļus un ieguldīt darbu pircēju piesaistei, jo tā vietā  ir iespēja saņemt nepārtrauktu piekļuvi lielākajai pircēju plūsmai Baltijā. Mazajam un vidējam biznesam tas ļauj pilnībā pievērsties savu ambiciozo mērķu sasniegšanai.

Marketplace platforma ne tikai piedāvā iespēju tirgoties trīs uzticamos e-veikalos, bet arī nodrošina mārketinga atbalstu, labi attīstītu norēķinu un preču piegādes infrastruktūru, kas klientiem sniedz kvalitatīvu iepirkšanās pieredzi.

“Šī ir dabiska biznesa attīstība, un mēs kā nozares līderi ietekmējam tirgus tendences. Mēs nepārtraukti  izstrādājam un ieviešam inovācijas, lai nodrošinātu klientu vēlmes. Marketplace biznesa modelis nav jauns risinājums pasaules mērogā, tā ir vispāratzīta prakse, kas jau veiksmīgi darbojas citviet. Esam pārliecināti, ka šis risinājums ir ļoti nepieciešams Lietuvas, Latvijas un Igaunijas biznesam un klientiem,” norāda D. Ļuļis.

Priekšrocības tiem, kuri pievienojas pirmie

220.lv šobrīd aicina potenciālos tirgotājus, kuri ir ieinteresēti tirdzniecības uzsākšanai, reģistrēties 220.lv un aizpildīt pieteikuma veidlapu, lai uzsāktu diskusiju par iespējamo sadarbību. Pirmie, kas reģistrēsies, saņems papildu priekšrocības – iespēju veikt tirdzniecību sešus mēnešus bez maksas.

Pigu Grupa saviem partneriem piedāvās piekļuvi lielākajai e-komercijas klientu plūsmai Baltijā, loģistikas un klientu apkalpošanas servisu, maksājumu sistēmu, kā arī dalīsies pieredzē un nodrošinās mārketinga atbalstu. Respektīvi, palīdzēs un parūpēsies par visu preces ciklu, no tās pārlūkošanas interneta vietnē līdz nokļūšanai līdz pircējam.

Līdzīgi kā ārvalstu platformās, reģistrētajiem uzņēmumiem būs jāmaksā ikmēneša maksa par tirdzniecības platformas izmantošanu, kā arī komisijas maksa par pārdotajām precēm atkarībā no produkta kategorijām.

Reģistrēšanās e-platformai ar iespēju sešus mēnešus nemaksāt ikmēneša maksu ir spēkā līdz 30. septembrim.

Pārdomāta partneru izvēle

D. Ļuļis norāda, ka ir grūti prognozēt uzņēmēju skaitu, kas nolems reģistrēties e-komercijas platformā. Tajā pašā laikā sagaidāms, ka interese būs liela, jo jau šobrīd platformas izmantošanai reģistrējušies daudzi atpazīstami gan e-komercijas, gan tradicionālās tirdzniecības pārstāvji.

D. Ļuļis stāsta, ka īpaša uzmanība tiks pievērsta partneru izvēlei. “Pirmkārt un galvenokārt mēs esam apņēmušies sniegt klientiem kvalitatīvus pakalpojumus. Mums ir svarīgi, lai platformai pievienotos pēc iespējas vairāk tirgotāju, un varu garantēt, ka reaģēsim uz katru pieteikumu – gan no lieliem un atpazīstamiem spēlētājiem, gan no maziem un vidējiem uzņēmējiem. Tajā pašā laikā mēs vēlamies, lai partneri veiksmīgi pārdotu savas preces, tāpēc pirmie, kas varēs uzsākt tirdzniecību mūsu platformā, būs tie, kuri veiksmīgi būs reģistrējušies.”

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Edmunds Pūce

Šajā kaku kantorī labāk neiepirkties saku no savas pieredzes!!!!

Krotow

Pigu grupa – nosaukums izsaka visu.