Baumas norāda, ka Facebook grasās paslēpt tā dēvēto Like skaitu, kas šobrīd parāda, cik daudzi lietotāji atbalsta un izbauda izvietoto saturu. Sagaidāms, ka Facebook parādīs tikai daļu no paziņu vārdiem, kas atzīmējuši ierakstu ar Like.

Iepriekš bija zināms, ka atsevišķās valstīs Instagram uzsācis testa režīmā slēpt “laiku” jeb saņemto sirsniņu skaitu, kas izraisījis paniku tā dēvētajos influenceros. Instagram jau paziņojis, ka saņemto “laiku” skaita slēpšana ļaus cilvēkiem Instagram parādīt sevi tādu, kāds viņš ir īstenībā. Dzīšanās pēc atzinības un Instagram sirsniņām ir kļuvusi par apsēstību, tā saistāma ar sociālo spiedienu būs skaistākam, veiksmīgākam, interesantākam.

Facebook atzinis, ka šāds plāns tiešām pastāv, bet nekas sīkāk netiek komentēts. Facebook šādi grasās mazināt pārsvarā jauniešu vidū pastāvošo sociālo spiedienu par ārējo izskatu, piederošajām lietām, ceļojumiem u.tml. Šāds solis ir saprātīgs, bet tas neatrisina sociālās saziņas tīmekļa lielās problēmas, kas saistāmas ar viltus ziņām, veselībai un dzīvībai bīstamiem izaicinājumiem un citām muļķībām.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Murnieks

Fainalī :D

Fedja

Pilnīgi pofig cik FB laiku. Ir cilvēki, kam es patīku un tādi kas var iet …… :)

digitalk

reku viens tālās seksuālās pastaigas gājējs pie tevis ar mīnusu jau atzīmējies :D

Usinss

Man labāk patiktu Dislike poga.

Kings

Nākošais solis. Sākumā nerādīt Like, pēc tam pievienot Dislike.
Arī patiktu šāda poga.

KKTK

Like poga īstenībā ir share poga.