Sanfrancisko izvietotā tīmekļa kamera FogCam tiek uzskatīta par vecāko tīmekļa kameru, bet paziņots, ka FogCam tīmekļa kamera tiks atslēgta augusta beigās pēc 25 gadu darbības. Tīmekļa kamera darbojusies gandrīz bez pārtraukumiem kopš 1994. gada.

Tīmekļa kameras īpašnieki paziņojuši, ka FogCam tiks atslēgta, jo vairs nespēj piedāvāt labu skatu uz pilsētu, kā arī Sanfrancisko Universitāte, kur kamera izvietota, ieteikusi to pārlikt citviet.

FogCam 25 gadu darbības laiks pārspējis Kembridžā uzstādītu tīmekļa kameru, kas darbojās kopš 1993. gada. Kembridžā uzstādītā kamera filmēja kafijas aparātu, lai varētu attālināti uzzināt, vai kafija vēl ir pieejama. Kafijas kameru nācās atslēgt, jo nebija iespējams vairs uzturēt tās programmatūru.

Šobrīd viena no populārākajām tīmekļa kamerām ir Abbey Road gājēju pārejas kamera Londonā, kas filmē ikonisko vietu no The Beatles albuma ar tādu pašu nosaukumu vāka vizuālā noformējuma. Neesmu nekāds dižais šo mūziķu fans, bet man daudz labāk tīk albums Revolver un pat Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
shpats Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
shpats
Viesis
shpats

Hahah, lasīju rakstu un visu laiku biju pārliecināts, ka titulbilde ir tās webkameras skats.. Vēl nodomāju – kāpēc tik labu webkameru jāslēdz ārā? :) Un tad bija šoks ar pēdējo bildi.. :)