Nvidia izziņojusi plānus Geforce Now spēļu straumēšanas servisu piedāvāt arī Android viedtālruņu lietotājiem. Geforce Now spēļu straumēšanas paplašinātās iespējas būšot pieejamas jau šī gada laikā.

Spēļu straumēšana ir jaunākais Nvidia, Microsoft un Google jājamzirdziņš mājas izklaides jomā. Lielākais spēļu straumēšanas pluss ir tikai nepieciešamība pēc atbilstoša interneta pieslēguma ātruma, bet nav jāiegādājas ļoti dārgs, spēlēm paredzēts galddators. Protams, par spēļu straumēšanu nākas maksāt abonēšanas maksu, kas gan ir būtiski zemāka par datora un spēļu iegādes izmaksām.

Geforce Now piedāvās vairāk nekā 500 dažādas datorspēles, to skaitā ir Shadow of the Tomb Raider, Wolfenstein: Youngblood un World of Tanks. Nvidia iesaka sagādāt spēļu vadības pulti ar Bluetooth savienojumu, jo straumēšanas serviss neatbalstīs skārienekrānu ievadi. Pultis nav nekāds retums – Amazon Vācijas un Lielbritānijas veikali ir uzpildīti ar dažādām Bluetooth spēļu pultīm (sākot no aptuveni 20 eiro). Protams, paliek jautājums par šo ierīču kvalitāti, kaut arī atsauksmes parasti ir visai pozitīvas, ja vien nemeklē pašu lētāko.

Nvidia jau apsolījusi, ka Vācijā tiks uzlabots datu centrs, lai nodrošinātu augstāku spēļu apstrādes kvalitāti, kā arī piedāvātu saderīgām spēlēm Ray-Tracing.

Šeit vari pieteikties Geforce Now gaidīšanas rindā.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JānisItaniumDāvidsJānis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Jānis
Viesis
Jānis

Diezgan slikta attēla kvalitāte spēlējot uz ultra settingiem. Pat ja interneta ātrums ir virs 150Mbps viss tāpat ir miglains un neskaidrs.Ceru, ka drīz viņi šo problēmu novērsīs….

Dāvids
Viesis
Dāvids

Uz maza ekrāna nekas no tā nebūs redzams.

Itanium
Viesis
Itanium

Nezinu, kas Tev tur miglains un neskaidrs. Kad es testēju, viss bija tip-top. Now iestatījumos skatījies? Varbūt 720p stāv?

Jānis
Viesis
Jānis

Rādās, ka ir full hd(Ctrl+Alt+F6), bet reāli izskatāsa kā 480p. Ar iestatījumiem viss ir ok. Nezinu kur varētu būt problēma.

Dāvids
Viesis
Dāvids

Ps4 pults iet uz telefoniem, katram piektajam ir mājās