Reklāma

Nvidia Geforce Now piedāvās spēļu straumēšanu Android viedtālruņos

Jaunākie raksti

Motorola viedtālrunis varētu būt pirmais, kas būs aprīkots ar 200MP izškirtspējas kameru

Septembra sākumā Samsung izziņoja pirmo 200MP izšķirtspējas viedtālruņu kameru ISOCELL HP1. Ir parādījusies informācija, ka tieši Motorola radīts viedtālrunis...

Mazda: Elektroauto un sintētiskajām degvielām ir vieta nākotnē

Mazda Eiropas pētījumu un izpētes nodaļas direktors Kristiāns Šulce norādījis, ka ka sintētiskajām jeb e-degvielām nākotnē ir vieta līdzās...

Indijas valdība gatavojas aizliegt privātās kriptovalūtas un ieviest savu digitālo valūtu

Šķiet, ka Indija vēlas sekot Ķīnas piemēram un arī aizliegt kriptovalūtas. Taču ar dažiem izņēmumiem. Piemēram, Indija apsver ļaut...

Vācijas jaunā valdība vēlas līdz 2030. gadam pārtraukt ogļu izmantošanu

Pirms pāris dienām tika panākta vienošanās par Vācijas jauno valdību, un, šķiet, ka pie vadības grožiem atradīsies cilvēki, kuri...

Apple iPad 10.2 (2021) planšetdatora apskats

Šī gada rudens mums atkal atnesa jau diezgan pierastus jaunumus no Apple, un 14. septembrī, reizē ar jaunāko iPhone...

Nvidia izziņojusi plānus Geforce Now spēļu straumēšanas servisu piedāvāt arī Android viedtālruņu lietotājiem. Geforce Now spēļu straumēšanas paplašinātās iespējas būšot pieejamas jau šī gada laikā.

Spēļu straumēšana ir jaunākais Nvidia, Microsoft un Google jājamzirdziņš mājas izklaides jomā. Lielākais spēļu straumēšanas pluss ir tikai nepieciešamība pēc atbilstoša interneta pieslēguma ātruma, bet nav jāiegādājas ļoti dārgs, spēlēm paredzēts galddators. Protams, par spēļu straumēšanu nākas maksāt abonēšanas maksu, kas gan ir būtiski zemāka par datora un spēļu iegādes izmaksām.

Geforce Now piedāvās vairāk nekā 500 dažādas datorspēles, to skaitā ir Shadow of the Tomb Raider, Wolfenstein: Youngblood un World of Tanks. Nvidia iesaka sagādāt spēļu vadības pulti ar Bluetooth savienojumu, jo straumēšanas serviss neatbalstīs skārienekrānu ievadi. Pultis nav nekāds retums – Amazon Vācijas un Lielbritānijas veikali ir uzpildīti ar dažādām Bluetooth spēļu pultīm (sākot no aptuveni 20 eiro). Protams, paliek jautājums par šo ierīču kvalitāti, kaut arī atsauksmes parasti ir visai pozitīvas, ja vien nemeklē pašu lētāko.

Nvidia jau apsolījusi, ka Vācijā tiks uzlabots datu centrs, lai nodrošinātu augstāku spēļu apstrādes kvalitāti, kā arī piedāvātu saderīgām spēlēm Ray-Tracing.

Šeit vari pieteikties Geforce Now gaidīšanas rindā.

Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Diezgan slikta attēla kvalitāte spēlējot uz ultra settingiem. Pat ja interneta ātrums ir virs 150Mbps viss tāpat ir miglains un neskaidrs.Ceru, ka drīz viņi šo problēmu novērsīs….

Uz maza ekrāna nekas no tā nebūs redzams.

Nezinu, kas Tev tur miglains un neskaidrs. Kad es testēju, viss bija tip-top. Now iestatījumos skatījies? Varbūt 720p stāv?

Rādās, ka ir full hd(Ctrl+Alt+F6), bet reāli izskatāsa kā 480p. Ar iestatījumiem viss ir ok. Nezinu kur varētu būt problēma.

Ps4 pults iet uz telefoniem, katram piektajam ir mājās

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: