Reklāma

Nvidia Geforce Now piedāvās spēļu straumēšanu Android viedtālruņos

Jaunākie raksti

Samsung jau atkal lielas problēmas ar akumulatoriem (video)

Nu ko - jau atkal teju neskaitāmais dublis ar Samsung un akumulatoru problēmām. Viss aizsākās it kā ar Samsung...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #480 (29.09.2022)

29. septembra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Šodien ciemos Mikus no Bites. Kā klausīties Star FM...

Latvijā darbību uzsāks automašīnu abonēšanas platforma MyBee

Automašīnu abonēšanas platforma MyBee plāno paplašināt savu pakalpojumu sniegšanu un sākt darbību Latvijā. MyBee pārvalda starptautiskā uzņēmumu grupa Modus...

Tata Indijā prezentē elektroauto par 10 tūkstošiem dolāru

Eiropā elektroauto cenas saglabājas augstākas nekā auto ar iekšdedzes dzinējiem, līdz ar to jauna elektroauto iegāde daļai sabiedrības nav...

“Sadales tīkls” augustā saņēmis rekordlielu elektrostacijas pieslēgšanas pieteikumu skaitu

Elektroenerģijas sadales sistēmas operators AS "Sadales tīkls" augustā no klientiem saņēmusi 214 pieteikumus elektrostacijas pieslēgšanai, kas ir rekordliels apjoms....

Nvidia izziņojusi plānus Geforce Now spēļu straumēšanas servisu piedāvāt arī Android viedtālruņu lietotājiem. Geforce Now spēļu straumēšanas paplašinātās iespējas būšot pieejamas jau šī gada laikā.

Spēļu straumēšana ir jaunākais Nvidia, Microsoft un Google jājamzirdziņš mājas izklaides jomā. Lielākais spēļu straumēšanas pluss ir tikai nepieciešamība pēc atbilstoša interneta pieslēguma ātruma, bet nav jāiegādājas ļoti dārgs, spēlēm paredzēts galddators. Protams, par spēļu straumēšanu nākas maksāt abonēšanas maksu, kas gan ir būtiski zemāka par datora un spēļu iegādes izmaksām.

Geforce Now piedāvās vairāk nekā 500 dažādas datorspēles, to skaitā ir Shadow of the Tomb Raider, Wolfenstein: Youngblood un World of Tanks. Nvidia iesaka sagādāt spēļu vadības pulti ar Bluetooth savienojumu, jo straumēšanas serviss neatbalstīs skārienekrānu ievadi. Pultis nav nekāds retums – Amazon Vācijas un Lielbritānijas veikali ir uzpildīti ar dažādām Bluetooth spēļu pultīm (sākot no aptuveni 20 eiro). Protams, paliek jautājums par šo ierīču kvalitāti, kaut arī atsauksmes parasti ir visai pozitīvas, ja vien nemeklē pašu lētāko.

Nvidia jau apsolījusi, ka Vācijā tiks uzlabots datu centrs, lai nodrošinātu augstāku spēļu apstrādes kvalitāti, kā arī piedāvātu saderīgām spēlēm Ray-Tracing.

Šeit vari pieteikties Geforce Now gaidīšanas rindā.

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis
20.08.2019 11:40

Diezgan slikta attēla kvalitāte spēlējot uz ultra settingiem. Pat ja interneta ātrums ir virs 150Mbps viss tāpat ir miglains un neskaidrs.Ceru, ka drīz viņi šo problēmu novērsīs….

Dāvids
20.08.2019 12:13
Reply to  Jānis

Uz maza ekrāna nekas no tā nebūs redzams.

Itanium
20.08.2019 19:12
Reply to  Jānis

Nezinu, kas Tev tur miglains un neskaidrs. Kad es testēju, viss bija tip-top. Now iestatījumos skatījies? Varbūt 720p stāv?

Jānis
20.08.2019 20:31
Reply to  Itanium

Rādās, ka ir full hd(Ctrl+Alt+F6), bet reāli izskatāsa kā 480p. Ar iestatījumiem viss ir ok. Nezinu kur varētu būt problēma.

Dāvids
20.08.2019 12:14

Ps4 pults iet uz telefoniem, katram piektajam ir mājās

Reklāma