Modes zīmols Supreme izziņojis pagājušā gadu tūkstoša tehnoloģiju telefonu, kas par, visticamāk, nesamērīgu (bet pagaidām nezināmu) cenu tiks pārdots zīmola cienītājiem. Supreme 3G podziņtelefons būs pieejams no 22. augusta zīmola veikalos Ņujorkā, Losandželosā, Londonā un Parīzē.

Supreme 3G telefons saņems iebūvētu kameru un iespēju ievietot divas SIM kartes. Telefona komplektā tiks iekļauta 16 GB atmiņas karte. Tiek pieļauts, ka Supreme 3G telefons būs pieejams ļoti ierobežotos apjomos.

Supreme zīmols saistāms arī ar vienu no Samsung muļķīgajiem paziņojumiem. Vienlaikus ar Galaxy A8s izziņošanu pagājušā gada decembrī, pastāstīts arī par sadarbību ar visai ekskluzīvu apģērbu zīmolu Supreme. Izrādās, Samsung izdevās noslēgt sadarbības līgumu ar viltotu Supreme zīmola pārstāvi. Faktiski līgums noslēgts ar Supreme Italia, kuram nav nekāda sakara ar Supreme.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
booIngars PētersonsYoohooAstroKrotow Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Janis Murnieks
Viesis
Janis Murnieks

Blu ? Tas ir “a ļa” just5 . nu dikti modīgs pasākums …

Krotow
Viesis
Krotow

Izskatās pēc kaut kā vienreiz lietojama, ko ballītē var noslīcināt kaimiņa kokteiļa glāzē.

Ingars Pētersons
Member
Ingars Pētersons

Kaimiņš par tādu joku ieliks cietumā – “parastā mirstīgā” tālruņa slīcināšana deputāta glāzē pielīdzināma deputāta goda un cieņas aizskaršanas!

Astro
Viesis
Astro

Izpirks, un ātri, neskatoties uz cenu.. Cilvēki nav racionālas būtnes :)

Yoohoo
Viesis
Yoohoo

Ja ir aitas, tad vienmēr atradīsies cirpēji! ;)

boo
Viesis
boo

Tiešām pagājušā gadu tūkstoša tehnoloģiju telefons? Ja var ticēt internetiem, tad pirmais komerciālais 3G tīkls tika palaists 2001. gadā. Tehnoloģijas īstā lietošana sākas tad, kad tā ir pieejama masām un reāliem patērētājiem, tāpēc drīzāk šī gadsimta tehnoloģiju telefons :)