Quantcast
More
  Reklāma

  Segway Ninebot jaunais e-skrejritenis prot pats uzsākt uzlādi

  Jaunākie raksti

  Viens no populārākajiem elektrisko skrejriteņu ražotājiem Segway Ninebot izziņojis pusautonomu skrejriteņa modeli, kas pats pratīs atrast uzlādes staciju un uzlādēt akumulatoru. Šādas idejas e-skrejritenis gan nav paredzēts privātiem lietotājiem, bet gan e-skrejriteņu īres nodrošinātāju dzīves atvieglošanai.

  Segway Ninebot izstāstīja, ka rindā uz šo e-skrejriteni stāvot jau Uber un Lyft tieši pusautonomās uzlādes iespēju dēļ. Ninebot KickScooter T60 visas uzlādes un pusautonomās pārvietošanās komandas saņems no tīmekļa, tādējādi nenāksies katru vakaru savākt visus skrejriteņus no pilsētas nostūriem, tos uzlādēt un nogādāt atpakaļ.

  Ninebot KickScooter T60 cena būs aptuveni 1420 dolāri, tātad šis būs būtiski dārgāks e-skrejritenis par paša Ninebot un citu ražotāju piedāvātajiem. Ierasts, ka e-skrejriteņa cena ir aptuveni 300 līdz 400 eiro. Ninebot KickScooter T60 e-skrejritenis būs iegādājams no nākamā gada sākuma. Precīzāks iznākšanas laiks netiek minēts.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  19.08.2019 18:02

  Uz gludām ielām ar civilizētu satiksmi varbūt. Te iegāzīsies un paliks pirmajā grambā :)

  eerks
  19.08.2019 22:32
  Reply to  Krotow

  Nav tik traki te.
  Piemēram, Romā tādu vispār nav. Un ne jau tāpēc, ka tur tie aizliegti. Tur vienkārši nav kur ar tādiem braukt. Tur ir vēl nelīdzenāki veloceliņi un ietves par Čaka ielu.

  Krotow
  20.08.2019 00:07
  Reply to  eerks

  Godīgi sakot, vairs neatceros Romas trotuārus – biju tur pirms 12 gadiem. Tur gan derētu elektrificēt motorolleru un trīsriteņu tuktuku armiju. Bet ūdens uz ielas krānos ir labs.

  Reklāma