WhatsApp lietotnes beta versija Android viedtālruņiem beidzot tikusi pie iespējas aizslēgt WhatsApp saraksti ar pirkstu nospiedumu. Apple iOS lietotāji pie šīs iespējas tika jau februārī.

Fingerprint Lock ļauj aizslēgt pieeju WhatsApp lietotnei, tā atverama ar pirkstu nospiedumu, gluži kā banku lietotnes. Lietotāji vēl arvien varēs atbildēt uz atsūtīto ziņu vai pacelt WhatsApp zvanu bez pirkstu nospieduma.

Nepieciešama vien WhatsApp beta 2.19.221 versija (šorīt WhatsApp jau atjauninājis to uz 2.19.222 versiju). Dodies uz Settings > Account > Privacy un tur būs Fingerprint Lock iespēja. Tālāk varēsi izvēlēties automātisko lietotnes aizslēgšana laiku un citas nianses.

Jāatzīst, ka līdz galam nesaprotu nepieciešamību pēc vēl vienas pieejas liegšanas, ja jau tavā viedtālrunī ir aktivizēta ekrāna atslēgšana ar pirkstu nospiedumu. Iespējams, tas noderētu bērnu vecākiem, kad nodod savu viedtālruni bērnam spēlīšu dzenāšanai vai YouTube priekiem.

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Jānistočna AntiņšKasparsBUldons Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Uldons
Guest
Uldons

Precīzi. Tas der tiem, kuri mēdz iedot paskatīties bildes, bet nesavaldāmie pirkstiņi mēdz sniegties uz whatsapp pusi.

Jānis
Guest
Jānis

Pirmo reizi dzirdu par tādu problēmu. Parasti ir tā ka iedod paskatīties VIENU bildi un nesavaldāmie pirkstiņi sāk swaipot uz sāniem, lai paskatītos citas bildītes :D

KasparsB
Guest
KasparsB

Nezinu kā citiem, bet man mobilajam pašam Android ir iespēja app bloķēt ar PIN kodu/vai pirksta nospiedumu. :D Te sanāk tas pats, kas banku app.. dubultā aizsardzība, pat trīskāršā. 1) ekrāna atbloķēšana; 2) app atbloķēšana 3) pieteikšanās app (pēc nepieciešamības).

točna Antiņš
Guest
točna Antiņš

Uz savu P20 Lite neizmantoju ekrāna bloķēšanu, jo bieži gribu paskatīties telefonu uz galda to nepaceļot.

Ērtāk jau ir aizmugurē un neaizņem vietu priekšā (ja nav aiz stikla), bet man tāda ekrāna bloķēšana ir bijusi nebijusi.