Jauns un visai aizraujošs papildinātās realitātes triks no Google Maps, kas nodēvēts par Live View. Faktiski Live View ir Google Maps navigācijas iespējas apvienotas ar Google Assistant spēju atpazīt populāras ēkas, pieminekļus un citus objektus pilsētā. Svešā vietā noteikti būs vienkāršāk orientēties, ja izmantosi Live View.

Iepriekš Live View bija pieejams tikai Google Pixel lietotājiem, bet no šodienas Live View var izmēģināt visi, kuriem viedtālruņi ir saderīgi ar ARCore un ARKit. Ja tavā viedtālrunī iztrūks ARCore (Google Play Services for AR) lietotne, Maps to piedāvās uzstādīt no Google Play veikala.

Live View režīms aktivizējams tikai iešanas laikā. Lai uzsāktu lietot Live View, tev atliks vien sekot Google vednim. Dodies uz Google Maps lietotni viedtālrunī, uzspied Go zilo zīmi navigācijas uzsākšanai, izvēlies galamērķi un iešanu ar kājām, tālāk visu tev parādīs Maps lietotne. Vienīgi nāksies iziet uz ielas, jo Google Maps nepieciešama kāda ēka viedtālruņa kameras redzeslaukā, lai uzsāktu papildinātās realitātes navigāciju.

Manuprāt, izskatās ļoti iespaidīgi.

5
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SkābeneKrotowKKTK Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Skābene
Guest
Skābene

Jau izmēģināju, bet nav īsti piemērots ilglaicīgi vazāties apkārt, jo ekrāns diezgan labi sēdina akumulatoru.

KKTK
Guest
KKTK

Un dati! Sanāk, ka visu laiku tiek sūtīti meklēšanas dati uz google bilžu formātā :o

Skābene
Guest
Skābene

Kaut kāda datu apmaiņa notiek, bet ne bilžu sūtīšana. Izskatās, ka dati tiek ņemti no google maps un tev vienkārši uz ekrāna projecē bultinas, kurā virzienā doties, atkarībā no GPS datiem un tā uz kuru pusi pavērs telefonu.
Man vairāk patiktos balss norādes pie izslēgta ekrāna, jo dodoties garākos pārgājienos telefona baterija nepiedzīvos saules rietu! :)

Krotow
Guest
Krotow

Pa ielu ejošajam balss no pakaļas izklausīsies diezgan dīvaini :P

Skābene
Guest
Skābene

Dīvaini ir tad, kad cilvēks iet pa ielu un runā austiņā! :)