Mozilla ar Firefox pēdējos gados darījusi ļoti daudz, lai no Chrome un Safari lietotāju pulka aizvilinātu lietotājus. Mozilla vadītājs Chris Beard devis mājienus, ka Firefox tīmekļa pārlūks varētu jau šajā gadā piedāvāt premium abonēšanas servisu.

Ko tad Mozilla spētu piedāvāt maksājošiem klientiem? Nekas ļoti unikāls nav gaidāms, Firefox varētu iekļaut pārlūkā servisus, kas līdzināsies Google piedāvātajam klāstam – mākoņdatu krātuvi. Bet Firefox varētu iegūt arī integrētu VPN servisu, kas nebūt nav Google Chrome stiprā puse.

Vienlaikus tiek uzsvērts, ka Firefox negrasās jau esošos labumus padarīt par maksas servisu. Firefox jau šobrīd ietver automātiski aktivizētus rīkus privātuma saglabāšanai, kā arī Firefox piedāvā ļoti plašu spraudņu klāstu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

FF nepiedāvā plašu spraudņu klāstu, to piedāvā neatkarīgi izstrādātāji, kurus FF ar savām API un drošības politikas izmaiņām pamatīgi terorizē. pieļauju, ka “bezpeļņas” mozilla.org vienkārši ir par stulbu, lai izstrādātu normālu ilgtermiņa attīstības plānu ar koda/drošības vadlīnijām. tāpēc šobrīd daudzi spraudņi vairs nestrādā un developeri ir atteikušies no to pārrakstīšanas.

wils

Vispār jau Mozilla ir bezpeļņas organizācija, ar visām tālejošām sekām.

digitalk

tieši tāpēc es ironiski ieliku “bezpeļņas” pēdiņās — kvalitāte kā bezmaksas brīvprātīgo darbam, bet menedžments visticamāk saņem labu algu, kā dažādos shēmotāju “labdarības” u.c. naudas apgrozītāju fondos.