Vasara šogad ir izdevusies laba un tā vien gribas pavadīt laiku pie dabas. Un kā gan bez mūsu iecienītās mūzikas? Kursors.lv feino gadžetu jūlija konkursā vienam laimīgajam lasītājam būs iespēja tikt pie JBL GO 2 pārnēsājamā bezvadu skaļruņa. Savieno to ar savu telefonu vai planšetdatoru un skandini līdz 5 stundām ilgi. Plus, skaļrunis ir ūdensdrošs – varēsi ar to doties rasas pielietā pļavā vai ņemt līdzi uz pludmali. Izklausās forši, vai ne?

Jau pusgadu ik mēnesi rīkojam mūsu feino gadžetu konkursus un pēc pieaugošā dalībnieku skaita redzam, ka esat iecienījuši tos. Mēs rūpīgi atlasām tieši tos gadžetus, kas patiešām labi dara savu darbu un kurus varam rekomendēt saviem lasītājiem. Galu galā, ikdienā savos apskatos objektīvi norādām uz tehnoloģiju patieso sniegumu. Lai mēs to varētu turpināt veiksmīgi darīt, mums ir nepieciešams jūsu atbalsts – aktīva mūsu radītā satura lasīšana un iesaistīšanās kvalitatīvās diskusijās. Tāpēc priecāsimies, ja ar Kursors.lv rakstiem (vai konkursiem) padalīsies savā draugu, radu, kolēģu un paziņu lokā. Kopā mēs veidojam jau gadiem Latvijā vislabāko tehnoloģiju entuziastu komūnu! Paldies!

P.S. Lūgums konkursā piedalīties ar to e-pastu, ko reāli ikdienā izmanto! Ja sanāks laimēt šo balvu un neatbildēsi man 3 dienu laikā, balvu izspēlēšu nākamajam.

Reklāma

8
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Kristaps SkutelisKrotowRaivo SirvisJānisKaspars Kviešons Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Mariusas Bergzas
Member
Mariusas Bergzas

Labs komplekts bus ja pieselgs ar usb vadu kadu powerbank un un uz telefona uzliks Sound Booster App, skanes skali ilgi un nedaudz skalak

KKTK
Viesis
KKTK

Nebaidies, visos šitajos pārnēsājamajos štruntos jau tā skaņa ir sabūstota šķībi greizi, lai tikai bumbumtīņiem patiktu, tā kā mierīgi varēsi iztikt bez būsterappa.

Kaspars Kviešons
Viesis
Kaspars Kviešons

Tieši tā!

Krotow
Viesis
Krotow

Nav jēgas. Tur jau tā frekvences pārgrieztas par labu basiem un šīs tumbeles reāli der tikai bumcikiem. Vienīgais labums JBL un līdzīgiem dārgā gala izstrādājumiem – labāki skaļruņi un nosacīti labāka elektronikas kvalitāte. Ir man paziņa, kura kaimiņienes trollēšanai konsekventi pērk lētos ķīniešu brīnumus zem 50 EUR. Tiem basu, var teikt, nav, augšas šņāc un pats verķis pēc 3 mēnešiem nosprāgst.

Jānis
Viesis
Jānis

Latgalīšu reps & Ozols – Kūdra deg. Mans 4-gadnieks, kā mašīnā – tā tēti uzslēdz. :)

Raivo Sirvis
Member
Raivo Sirvis

Labāk atrast trinitron subi , kuram pievieno pastirlinatāju no jbl, skana tad ir daudz labāka

Krotow
Viesis
Krotow

Erm, vai šo tekstu iespējams pateikt arī cilvēku valodā?