web analytics

Pamper izziņo Lumi – katrai bērna kakai pierīkos Wi-Fi

Jaunākie raksti

Biznesa nepārtrauktības plāns: Kas jāzina uzņēmējiem?

Jau vairāk nekā gadu pasaule dzīvo līdz šim nepieredzētos apstākļos, un Covid-19 pandēmija ir ietekmējusi arī uzņēmējdarbību. 2020. gadā...

Ar ko īpaša ir videospēle “Valheim” un kāpēc tā kļuvusi tik populāra?

Es neteiktu, ka esmu kvēlākā videospēļu fane un ka šādi visbiežāk pavadu savu brīvo laiku. Tomēr reiz pa reizei...

OnePlus un Hasselblad uzsāk ilgtermiņa sadarbību, lai izstrādātu nākamās paaudzes flagmaņu viedtālruņu kameras

Globālais tehnoloģiju zīmols OnePlus šodien oficiāli paziņojis par trīs gadu sadarbību ar leģendāro kameru ražotāju Hasselblad, lai kopīgi izstrādātu...

“Ford F-150” jau pēc dažiem tūkstošiem kilometru ir problēmas ar rūsu auto apakšā

Rūsa nav patīkama lieta, to nevēlamies ieraudzīt nevienai mašīnai, taču tā ar laiku neizbēgami parādīsies, ja dzīvojat teritorijās, kurās...

Kompānijai “Tesla” ir sava sociālā platforma

Ja vēlies uzzināt visu par un ap "Tesla", bez Īlona Maska regulārajiem tvītiem tagad ir pieejama jauna sociālā platforma...

Ārkārtīgi jūtīgie un viegli aizskaramie var tālāk nelasīt!

Manuprāt, mūsdienās Wi-Fi ir nogājis etaps, autiņbiksīšu saturu būtu jāmonitorē ar kādu pasīvāku bezvadu savienojumu vai ideālā gadījumā – ar 5G.

Pampers Lumi autiņbiksīšu sistēma piedāvās bērnu vecākiem (gan jau nākotnē arī vecāku bērniem) pieskatīt autiņbiksīšu saturu attālināti ar lietotnes palīdzību. Pampers Lumi autiņbiksīšu komplektā ietilpst divas biksītes ar noņemamiem sensoriem, Wi-Fi kamera un lietotne viedtālrunim.

Pampers Lumi sensori sniedz informāciju par bērna miegu, kā arī ziņo, ja autiņbiksītes ir pārāk mitras un uzpildītas. Lumi sensori gan pratīs sadarboties tikai ar speciālām Lumi sērijas autiņbiksītēm. Komplektā ietilpstošā Wi-Fi kamera nodrošinās šifrētu video pārraidi ar 1080p izšķirtspēju. No Pampers Lumi saņemtā informācija par bērna miegu un vēdera izeju būs nododama bērnu ārstiem un citiem speciālistiem.

Pampers Lumi komplekts būs iegādājams rudenī, bet tā cena pagaidām nav zināma.

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
KasparsB

uz kurieni pasaule ripo!? :D

Aigars

uz ko tā wi-fi kamera būs nofokusēta?

asd

Tas domāts kā komplekts, lai no virtuves redzi ko sīcis dara. Noderīga fīča, piem. sīcis guļ, pats ārā ar viesiem sēdi un ik pa brīdim telefonā paskaties kas notiek. Tāpat alerts uz motion/lieku troksni – attiecīgi vari laicīgi reaģēt.

Kaspars Baradach

Tas viss jau pirms daudziem gadiem ir realizēts video auklēs.

Skābene

Kad būs robotizētie pamperi, kas pratīs paši nomainīties?

Krotow

Nez cik būs vecāku, kuri neiesprings par pamperu maiņu pēc vēdera izejas, jo tie aizpildīti tikai par 80%. Skatoties uz jaunās paaudzes apsēstību ar ekrāniem, šādu eksemplāru varētu būt gana daudz.

Skābene

Ar pirmo bērnu mammas parasti maina pamperu pēc katra purkšķa vai mazākās pilītes.
Ar otro bērnu nāk racionāla atskārsme, ka pamperi izmaksā diez gan daudz, un ka pamperis spēj turēt vairāk par vienu slapināšanas reizi. Un tad jau tā mainīšana kļūst retāka un nav tāda iespringuma.
Par wifi biksēs jūsmos mammas bez pieredzes, bet tās, kurām jau otrais vai trešais par wifi biksēs tikai pasmaidīs. Līdzīgi ir arī ar video un radio auklēm. Ar pirmo bērnu visi gadžeti ieslēgti, nedod dievs ka iekrekšķēsies. Bet ar otro jau ir cita attieksme un nekas slikts nenotiks, ja mazliet paraudās. :)

Krotow

Par parasto slapjumu un izmaksām piekrītu. Sēdēt uz 80% kluča gan nav ne labi ne patīkami. nez cik daudz tas ķezas detektors spēs atšķirt.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: