Android operētājsistēma posts ar atjauninājumiem sasniedzis sava veida kulmināciju – pat pasaulē lielākais viedtālruņu ražotājs nav pasargāts pats no sava slinkuma. Viltnieki izveidojuši lietotni, kas it kā piedāvās atjauninājumus Samsung viedtālruņiem, bet uzreiz tiek pieprasīta nauda par ielādes veikšanu.

Updates for Samsung lietotne izskatās uzticama, tā pat pieejama (vai vismaz raksta tapšanas laikā bija pieejama) Google Play Store. Updates for Samsung lietotne piebāzta ar reklāmām, tā pat piedāvājot īstas Samsung aparātprogrammatūras versijas. Lietotnei ar Samsung gan nav nekādas saistības.

Par 35 dolāriem lietotājs var gadu piekļūt lejupielādēm, bet visa Samsung programmatūra tāpat bez maksas pieejama ierīču atbalsta lapās. Updates for Samsung lietotnes bezmaksas versija it kā piedāvā ļoti lēnas lejupielādes, bet tās visas pēc kāda laika pārtrūkst. Lietotne piedāvā pat tā dēvēto SIM unlock, bet tas, protams, nedarbojas.

Pagaidām nav zināms, cik daudzi lietotāji samaksājuši par lietotnes skaistajiem solījumiem.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krotow Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Krotow
Guest
Krotow

Reklāmu plūdiem būtu jābūt pirmajam zvaniņam par inficēšanos ar lohismu. Bet maksāt par to, ko pilnīgi legāli var novilkt par brīvu, pie kam pareizā vieta meklētājos izlec kā pirmais ieraksts… nu nu.