Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Revolut regulāri izlaiž noderīgas funkcijas un viens no pirmajiem finanšu uzņēmumiem Latvijā uzsāka piedāvāt Apple Pay bezkontakta maksājumus.

Tagad Revolut ir atvieglojis ziedošanas procesu vairākām labdarības organizācijām. Tehniski tiek izmantots jau iepriekš realizētais Vault mehānisms, kad par katru maksājumu tiek malā atlikta noapaļotā naudas summa līdz nākamajam apaļajam skaitlim. Tas ir neuzkrītošs veids kā ilgākā laikā uzkrāt mazliet naudas kādam našķim. Ja ir vēlme ātrāk atlikt lielākas naudas summas, šos atlikumus var reizināt ar 2, 3, 4 vai lielāku skaitli.

No šīs nedēļas Revolut piedāvā iespēju šos naudas atlikumus automātiski skaitīt kādai labdarības organizācijai. Tāpat no Revolut lietotnes varam paši ieskaitīt brīvi izvēlētu naudas summu, kā arī iestatīt, lai šis maksājums atkārtotos ik mēnesi. Tāpat Revolut lietotnē mēs varēsim redzēt, cik kopā Revolut lietotāji ir noziedojuši sadarbības organizācijām.

Pagaidām Revolut ir noslēdzis sadarbības līgumus ar trīs labdarības organizācijām: Glābiet Bērnus (Save the Children), Pasaules Dabas Fonds un ILGA-Europe, kas rūpējas par cilvēktiesību ievērošanu. Nākotnē plānots sadarboties arī ar citām labdarības organizācijām. Pozitīvi, ka Revolut no šiem ziedojumiem nepatur nekādas komisijas un ja mēs ziedojam 100 eiro, tie pilnā apmērā nonāk mūsu izvēlētās organizācijas kontā.

Jauks žests no Revolut puses, kas vismaz daļai klientu var raisīt papildus simpātijas pret šo finanšu uzņēmumu, kas nu ir kļuvis par banku un drīzumā piedāvās bankām pierastus pakalpojumus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma

Leave a Reply

avatar
  Paziņot par jaunumiem  
Paziņot par