Elektriskie un viedie braucamrīki arvien spēcīgāk iekļaujas mūsu ikdienā un pamatīgi izmaina pārvietošanās paradumus. Arī elektrisko un nu jau viedo motorolleru segments attīstās tikpat strauji un viens no pasaules līderiem elektrisko un viedo risinājumu un motorolleru ražotājs NIU ienāk Baltijas valstu tirgū.

NIU ir pasaules vadošais viedo pilsētu mobilitātes risinājumu piegādātājs, kurš izveidojis jaunu tirgus kategoriju – viedos elektriskos divriteņu transportlīdzekļus, lai no jauna definētu pilsētu mobilitāti ar savu galveno komandu no BMW, Microsoft, Intel, Huawei, McKinsey, KKR un Bain Capital, kuri ir apņēmušies mainīt pilsētas pārvietošanos visā pasaulē.

Šobrīd pilnveidotais produktu portfelis sastāv no trim sērijām – N, M+ un U sērijas. Šīm verijām iespējami vairāki modeļiem un specifikācijas, kas paredzēti tieši patērētājiem, piegāžu veikšanai un koplietošanas tirgiem. Jaudīgākie no N sērijas modeļiem ( N Pro un N GT) ir aprīkoti ar 3000w dzinējiem, spēs nobraukt līdz pat 130 km un sasniegs maksimālo ātrumu līdz 70 km/h.

NIU ir ieguvis septiņas galvenās starptautiskās dizaina balvas, tajā skaitā Red Dot, iF, Good Design, IDEA, Red Star, DFA un Golden Pin. M-sērija ir vienīgais pilsētas mobilitātes produkts, kas pēdējo divu gadu laikā ir ieguvis visus septiņus no šiem dizaina apbalvojumiem.

NIU e-motorolleri ir mūsdienīga un videi draudzīga pārvietošanās izvēle, kas nerada izmešus, ir viegli apkopjami un līdz ar to samazina patērētāja izmaksas. Viegli un ērti izņemams akumulators, kuru var ērti paņemt līdzi un uzlādēt jebkurā sev ērtā vietā sniedz lielu priekšrocību un stipri atvieglo uzlādes risinājumus.

Par NIU Baltijas valstu partneris un izplatītājs ir Latvijas uzņēmums LIFE Group SIA.
Iegūt vairāk informācijas par NIU e-motorolleriem un veikt izmēģinājuma braucienus varēs pie NIU Baltijas valstu dīleriem.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
RaichaBatsGacccKasparsAndrey Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
assa
Viesis
assa

Cena paskarba: 2K EUR! Normāla range un ātruma komplektācija 4.5k EUR

Andrey
Viesis
Andrey

Būs japamēģina!

Kaspars
Viesis
Kaspars

gaidām apskatu

Gaccc
Viesis
Gaccc

Pēc bildes jau riktīgi stilīgi! :)

Bats
Viesis
Bats

Kristap, tad dod ziņu, kad varu savākt testam apmaiņā pret apskatu. ;) to N GT vai N Pro, protams.

Raicha
Viesis
Raicha

Es šiem kādu laiciņu atpakaļ sekoju līdzi – https://www.indiegogo.com/projects/niu-the-electric-scooter-reimagined/x/18898443#/comments

Izpildīt solīto viņiem nav veicies pārāk labi.