Reklāma

LG NanoCell televizors – labākais LG LED televizors pieejams arī Latvijā

Jaunākie raksti

Ķīna pilnībā aizliegusi maksājumus ar kriptovalūtām

Ķīnas Centrālā banka nākusi klajā ar skarbu vēsti ikvienam kriptovalūtu turētājam šajā valstī. Ķīnas Tautas banka aizvadītās nedēļas piektdienā...

“DJI”, iespējams, gatavo jaunus “Mavic 3 Pro” un “Mavic 3 Cine” dronus

Iespējams, pēc kāda pusotra mēneša, novembrī, uzņēmums "DJI" laidīs klajā savu jaunāko veikumu - bezpilota lidaparātus "Mavic 3 Pro"...

“Twitter” kļūst par pirmo sociālo tīklu, kas atbalsta maksājumus ar kriptovalūtu

Par to, ka "Twitter" savā platformā vēlas integrēt "Bitcoin", rakstījām jau iepriekš. Nu tas beidzot noticis. "Twitter" atjaunojis savu...

“Facebook” pamet galvenais tehnoloģiju speciālists

Izskatās, ka "Facebook" ir pārmaiņu priekšā un pašreiz noslēdz nodaļu, kas būtiski ietekmēja uzņēmuma attīstību. Pēc 13 gadiem "Facebook"...

Mercedes sadarbosies ar Stellantis bateriju ražošanā elektroauto

Vācu autoražotājs Mercedes paziņojis, ka tas kļūs par Stellantis koncerna un "Total Energies" partneri uzņēmumā "Automotive Cells Company", kas...

LG Electronics (LG) NanoCell televizors (TV), kas ir uzņēmuma progresīvākais LED televizora modelis, nodrošina pirmšķirīgu attēla kvalitāti, dinamiskus attēlus, precīzas krāsas un plašākus skatīšanās leņķus. NanoCell TV ir aprīkots ar ārkārtīgi plānu ietvaru un līdz šim plašākajām lielo ekrānu televizoru izvēles iespējām. LG jau iepriekš paziņoja par 2019. gada premium televizoru modeļiem, tostarp modernajiem OLED un NanoCell televizoriem.

NanoCell televizoriem ir ideāls melnā toņa kontrasts un pirmšķirīga attēla kvalitāte, kas izceļ pat vismazākās detaļas. Tāpat nākamās paaudzes LG NanoCell televizori nodrošina iespēju baudīt nevainojamu attēla kvalitāti no vēl plašāka skatīšanās leņķa.

α7 Gen 2 procesors LG televizoros paaugstina attēla un skaņas kvalitāti ar padziļinātas mācīšanās tehnoloģiju un piekļuvi plašai vizuālās informācijas datubāzei. Tas nodrošina procesoram iespēju optimizēt attēlus, atpazīstot satura avota kvalitāti un pielietojot labāko algoritmu, lai attēlotu satriecoši reālus attēlus. Šis procesors arī analizē apkārtējos apstākļus, lai sasniegtu optimālo ekrāna gaišuma līmeni.

NanoCell televizori ir aprīkoti ar mākslīgā intelekta atbalstītu attēla un skaņas kvalitāti, pateicoties uzņēmuma otrās paaudzes α inteliģentajam procesoram un padziļinātās mācīšanās tehnoloģijai. Tikmēr vietas atpazīšanas tehnoloģija (The spatial recognition technology) palīdz pielāgot to mājas videi un sniedz nevainojamu Dolby Atmos® skaņu, kā arī pielāgo audio uzstādījumus saskaņā ar satura veidu, piemēram, padarot filmu un televīzijas dialogus vieglāk saprotamus un nodrošinot izteiktu un skaidru vokālu dziesmām.

2019. gada NanoCell modeļi atbalsta HDMI 2.1, lai spētu baudīt saturu ar ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī piedāvātu 4K palielinātu kadru biežumu (4K HFR), automātiski zemu latentuma režīmu (ALLM), mainīgās atsvaidzes intensitāti (VRR) un uzlabotu audio atgriešanās kanālu (eARC).

Turklāt LG WebOS Smart TV kopīgi ar Magic Remote nodrošinās ērtu un vienkāršu televizora kontroli – iespēju izmantot jaunākās tiešsaistes satura aplikācijas, telefona savienošanu ar televizoru un ērtu 4K satura atskaņošanu no dažādiem avotiem iespējami augstākajā kvalitātē. Šīs funkcijas noteikti novērtēs spēļu konsoļu lietotāji, kur darbības ātrumam un attēla kvalitātei ir liela nozīme.

LG 2019. gada NanoCell televizoru piedāvājumā ir pieci modeļi, kas pieejami izmēros no 49 līdz 86 collām.

Reklāma

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Ir iepriekšējā gada “Nanocell” displejs (810v) . Bilde dienas laikā ir łoti ok, bet vakaros tas melnais kontrasts nav labs. Ja ir kāds gaišs punkts ekrānā, tad visa līnija tiks izgaksmota, bet pārējais paliek tumšs. Izskatās dīvaini un atklāti sakot biju vīlies.

Ko Tu gribi, tak skaidri un gaiši rakstīts – LG!!! Kko rāda, i labi būs. :-)

Tā būs jebkuram LED televizoram. Vai tas ir LG, Samsung vai Sony. Ja vēlies, lai tāda gaismas efekta nebūtu, tad jāpērk OLED.

Reklāma
Reklāma
Reklāma