Huawei viedtālruņu divīzijas vadītājs Ričards Ju (Richard Yu) apstiprinājis, ka uzņēmumam nācies uz nenoteiktu laiku atlikt MateBook klēpjdatora oficiālu izziņošanu. Huawei jau bija nospraudis pagaidām nezināma modeļa MateBook izziņošanu CES Asia norises laikā Šanhajā.

Noprotams, ka Huawei tomēr nav saņēmis atļauju šobrīd izlaist jaunus produktus ar Microsoft programmatūru un Intel procesoriem. Ja Huawei paliks tā sauktajā ASV noteiktajā ierobežojumu sarakstā (US Entity List), varam MateBook datoru tā arī nekad neieraudzīt.

Ziņas par Huawei klēpjdatoru un viedtālruņu ražošanas apjomu samazināšanu vai pat pilnīgu apturēšanu pienākušas no vairākiem avotiem. Pagaidām Huawei ir tikai izteicies, ka viedtālruņu ražošanas apjomu samazināšana nav notikusi.

Lai arī Huawei to cenšas šobrīd neuzsvērt, klēpjdatori ir lielākais uzņēmuma privātpersonu biznesa novirziens ASV.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kristaps Skutelisemils lasmanisJuris Saukāns Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Juris Saukāns
Member
Juris Saukāns

Nu, ko tauta par to domā?

emils lasmanis
Member
emils lasmanis

Es ļoti vēlētos, lai kāds beidzot parādītu kādus pierādijumus visiem šiem pārmetumiem. Pārāk ilgi ir dumi bez uguns… Google; MS; Facebook atklāti vāc un glabā (Pārdod?) lietotāju datus, šiem nekas! Huawei ir tikai pieņēmumi ka viņi to dara, šiem uzreiz sankcijas. kautkā biški hipokratiski tas viss.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Tā nu ASV cīnās par savu ietekmi.