Derētu uzreiz pateikt, ka diez vai Google šaušalīgu uztrauc kaut kas cits, kas nav saistāms ar Google reklāmu ieņēmumiem un iespēju analizēt lietotāju datus.

Lai arī kā nebūtu – tiek ziņots, ka Google varētu būt iesaistījusies Huawei glābšanā no Android licences izmantošanas iespēju zaudēšanas. Baumas norāda, ka Google sagatavojusi ASV valdībai argumentāciju, lai Huawei drīkstētu bez ierobežojumiem izmantot Android licenci. Arguments ir visai vienkāršs – pilna Android licence ir mazāks drauds drošībai par kaut kādu Android hibrīda versiju, ko šobrīd, iespējams, gatavo Huawei.

Sasteigta Huawei operētājsistēma nozīmētu tikai to, ka tajā iespējams ietvert ne tikai Ķīnas valdības pasūtījumus, bet šādā operētājsistēmas hibrīdā var iemitināties arī ļaunatūra no citām pusēm. Turklāt jau šobrīd Huawei viedtālruņu pārdošana ASV ir liegta, tāpēc nav nekāda saprātīga iemesla neļaut Huawei Android izmantošanu valsts drošības vārdā.

Ja Huawei zaudē Android licenci, tas vienlaikus nozīmē zaudētus Google servisus un Google Play Protect aizsardzību. Lietotnes vairs nenāks no Google Play Store, kas arī uzskatāms par būtisku drošības apdraudējumu.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Huawei lietotajs.digitalkNezinītisKristaps Ķēdis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
digitalk
Member
digitalk

*Lietotnes vairs nenāks no Google Play Store, kas arī uzskatāms par būtisku Gpeļņas apdraudējumu.

Kristaps Ķēdis
Member
Kristaps Ķēdis

Tak nafig to Vaveju… gribēja d*sā kādam ielīst un dabūja, ko gribēja. Tagad, redz, otrs d*sā līdējs palīdz, lai tikai, redz, nezaudētu kārtējo peļņas devu. Nauda dara savu.

Nezinītis
Viesis
Nezinītis

Par ko ir runa?
Kas ir vavejs?

digitalk
Member
digitalk
Huawei lietotajs.
Viesis
Huawei lietotajs.

Tu tak esi mudaks. Vispirms iemācies rakstīt un izlien no savas suņu būdas ārā pirms kaut ko čīksti apkārt.