Latviešu uzņēmums Giraffe360 gada sākumā piesaistījis investīcijas 1 miljona britu mārciņu apmērā no privātā Igaunijas riska kapitāla uzņēmuma Change Ventures, kas gan nav pirmie uzņēmuma piesaistītie līdzekļi. Investīcijas ļāvušas saražot un piegādāt Giraffe360 kameras plašākam klientu lokam, kā arī izlaist jau trešo Giraffe360 kameras modeli.

Giraffe360 robotkamera aizstāj dārgu nekustamo īpašumu fotogrāfu, ar Giraffe360 spēs rīkoties pats nekustamā īpašuma mākleris. Pagaidām Giraffe360 robotkamera pieejama atsevišķās Eiropas pilsētās – tu nepērc kameru, bet maksā par īpašuma izvietošanu serverī.

Jaunajā Giraffe360 kamerā apvienots 360 grādu fotoaparāts ar lāzeriem, kas ļauj ne tikai uzņemt fotogrāfijas, bet arī vienlaikus veikt īpašuma uzmērīšanu un automātisku iekštelpu plāna izveidi.

Jaunā Giraffe360 kamera saņēmusi vienkāršu vadību ar divām pogām, ekrānu, kas parāda projekta statusu un akumulatora uzlādes līmeni. Giraffe360 iebūvēta LiDAR 360 grādu lāzera attāluma mērierīce. Giraffe360 kamera uzlādējama ar USB Type-C palīdzību.

Giraffe360 kamerai nav ierobežojumu, kur to vari izmantot. Giraffe360 spēj uzņemt attēlus un veikt mērījumus dažāda izmēra telpās, industriālos objektos, piemājas dārzā un pat niecīga izmēra labierīcībās.

Giraffe360 spēj ietaupīt līdz 90% no profesionāla fotogrāfa izmaksām.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments