web analytics

Latvijas Universitātē notiks Jauno tehnoloģiju un inovāciju diena

Jaunākie raksti

Facebook piedāvā lietotni BARS, kura ikvienam ļauj būt par reperi

Mūsdienu lietotņu pielietojumam nav robežu, jo Facebook testa režīmā ir palaidusi lietotni BARS, kura ikvienam uz brīdi ļauj izmēģināt...

“Twitter” nāk klajā ar “Super Followers” funkciju, kas ļaus gūt ienākumus no sekotājiem

"Twitter" ir izziņojis divas jaunas funkcijas, kuras kaut kad varētu papildināt vietnes satura sniegtās iespējas. Pirmā no tām ir...

“Ford Mustang Mach-E” sevi lieliski apliecina uz Vācijas autobāņiem

Elektroauto ekspluatācijā pagaidām ir divas ļoti nopietnas problēmas, kas ievērojami ierobežo šo mašīnu lietošanas ērtumu - liels ātrums un,...

Atlikto testu dēļ “Virgin Galactic” kosmosa tūrismu varētu uzsākt vien 2022. gada sākumā

Izskatās, ka kosmosa kompānijai "Virgin Galactic" ar gatavošanos kosmosa tūrisma uzsākšanai pagalam neveicas. Jau decembrī, kad motora aizdedzes kļūmes...

“Coinbase” stūrē publiskas kompānijas virzienā

Kriptovalūtu tirdzniecības uzņēmums "Coinbase" nolēmis kļūt par publisku kompāniju. Uzņēmums ceturtdien, 25. februārī, ASV Vērtspapīru un biržu komisijā iesniedza...17. maijā Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā, Dabas mājā un Zinātņu mājā, norisināsies LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju diena. Ikviens tiek aicināts gan apmeklēt plānotos pasākumus, gan piedalīties studentu, topošo profesoru un profesoru diskusijās. Pasākumā arī notiks ideju tirgus Zināšanu agora. Vakara daļā paredzēta LU absolventu diskusija par izglītības lomu “Nākotnes sabiedrības universitāte”, kā arī absolventu un studentu vakara pasākums.

Pasākumus var apmeklēt ikviens interesents. To laikā būs iespējams uzzināt par jaunajiem sadarbības projektiem, kā arī iegūt informāciju par aktuāliem un revolucionāriem Latvijas zinātnieku sasniegumiem. Visi pasākumi ir bez maksas.

LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienas programma:

  • 10:00-16:00 – Prātnieku laboratorijas konkurss 4. – 5. klašu skolēnu komandām “Uzdrīkstos, domāju, radu!”. Reģistrācija: ej.uz/pratnieku-konkurss.
  • 14:00-17:00 – “Nākotnes ideju laboratorija”. Studentu, topošo profesoru un profesoru diskusija par sadarbības iespējām uz Zinātņu mājas skatuves, diskusijas vadītājs – Gustavs Terzens.
  • 14:00-18:00 – Iepazīsti Akadēmiskā centra jaunās mājas – digi-rogainings.
  • 17:00-18:00 – Pētniecības ideju tirgus placis “Zināšanu agora”. Labāko zinātnieku darbu un ideju prezentācijas Zinātņu mājā, vadītājs – Gustavs Terzens.
  • 18:00–19:30 Latvijas Universitātes absolventu diskusija – “Nākotnes sabiedrības universitāte”. Visu fakultāšu absolventi diskutēs par izaicinājumiem, kas sagaida augstāko izglītību nākotnē, diskusijas vadītājs – Arnis Rītups.
  • 19:30–00:00 LU absolventu un studentu vakars visai LU saimei kopā ar grupām Coco Orchestra un Menuets. Kā arī dienas un vakara gaitā radio NABA DJ Roberts Gobziņš.
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: