17. maijā Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā, Dabas mājā un Zinātņu mājā, norisināsies LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju diena. Ikviens tiek aicināts gan apmeklēt plānotos pasākumus, gan piedalīties studentu, topošo profesoru un profesoru diskusijās. Pasākumā arī notiks ideju tirgus Zināšanu agora. Vakara daļā paredzēta LU absolventu diskusija par izglītības lomu “Nākotnes sabiedrības universitāte”, kā arī absolventu un studentu vakara pasākums.

Pasākumus var apmeklēt ikviens interesents. To laikā būs iespējams uzzināt par jaunajiem sadarbības projektiem, kā arī iegūt informāciju par aktuāliem un revolucionāriem Latvijas zinātnieku sasniegumiem. Visi pasākumi ir bez maksas.

LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienas programma:

  • 10:00-16:00 – Prātnieku laboratorijas konkurss 4. – 5. klašu skolēnu komandām “Uzdrīkstos, domāju, radu!”. Reģistrācija: ej.uz/pratnieku-konkurss.
  • 14:00-17:00 – “Nākotnes ideju laboratorija”. Studentu, topošo profesoru un profesoru diskusija par sadarbības iespējām uz Zinātņu mājas skatuves, diskusijas vadītājs – Gustavs Terzens.
  • 14:00-18:00 – Iepazīsti Akadēmiskā centra jaunās mājas – digi-rogainings.
  • 17:00-18:00 – Pētniecības ideju tirgus placis “Zināšanu agora”. Labāko zinātnieku darbu un ideju prezentācijas Zinātņu mājā, vadītājs – Gustavs Terzens.
  • 18:00–19:30 Latvijas Universitātes absolventu diskusija – “Nākotnes sabiedrības universitāte”. Visu fakultāšu absolventi diskutēs par izaicinājumiem, kas sagaida augstāko izglītību nākotnē, diskusijas vadītājs – Arnis Rītups.
  • 19:30–00:00 LU absolventu un studentu vakars visai LU saimei kopā ar grupām Coco Orchestra un Menuets. Kā arī dienas un vakara gaitā radio NABA DJ Roberts Gobziņš.
Reklāma

Leave a Reply

avatar
  Paziņot par jaunumiem  
Paziņot par