Jaunā funkcija ļauj viegli pieprasīt, nosūtīt un saņemt naudu no draugiem un ģimenes eiro valūtā, bez maksas izmantojot PayPal lietotni vai tīmekļa vietni Latvijā un ārvalstīs. Pārskaitījumi Eiropas Savienības teritorijā ir bez maksas.

PayPal paplašina bezmaksas P2P pakalpojumu līdz 25 valstīm Eiropā, kurām tagad pievienojas arī Latvija, sniedzot risinājumu nelieliem maksājumiem un norēķiniem, kas ir tik izplatīti modernajā pasaulē. PayPal piedāvā ērtu risinājumu lietotājiem, kuri vēlas veikt vai saņemt maksājumu, – tagad iespējams ātri nosūtīt, saņemt vai pieprasīt naudu no draugiem un ģimenes, izmantojot PayPal lietotni vai tīmekļa vietni. Ar jauno pakalpojumu var bez maksas norēķināties eiro valūtā ar ģimeni un draugiem, izmantojot PayPal sistēmu un izvēloties naudas nosūtīšanas avotu (PayPal konts, karte vai bankas konts), ja nauda nav jākonvertē citās valūtās.

“Mūsu jaunais pakalpojums ļauj Latvijā viegli veikt maksājumus, izmantojot ierīci vai datoru, kā arī savstarpēji norēķināties eiro valūtā ar ģimeni un draugiem ES teritorijā bez papildu maksas, ja nav nepieciešams naudu konvertēt citā valūtā vai norādīt konta numuru,  ir vajadzīga tikai saņēmēja e-pasta adrese. Mēs vēlamies lietotājiem nodrošināt ātrus un tiešus maksājumu pakalpojumus,” norāda PayPal pārdošanas un tirgus attīstības vadītāja Baltijas valstīs un Krievijā Olga Lonšakova (Olga Lonshakova).

Pakalpojums ir ieviests PayPal individuālo maksājumu portfolio ietvaros, lai nodrošinātu praktiskus risinājumus lietotāju vajadzībām. Kopš PayPal nodibināšanas 1999. gadā uzņēmums vienmēr ir pievērsies individuālajiem maksājumiem, pastāvīgi ieviešot jaunākās tendences nozarē un veicinot tās attīstību kopumā. Pašlaik uzņēmums nodrošina plašu maksājumu veidu klāstu dažāda mēroga tirgotājiem un patērētājiem. PayPal turpina īstenot savu mērķi – veicināt demokrātiju naudas līdzekļu jomā un aizvien lielākam cilvēku skaitam sniegt labākas iespējas pārvaldīt savas finanses atbilstoši vajadzībām un vēlmēm.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Girts

Cik ātri maksājums starp dažādu banku klientiem aiziet?

P.

Tu neesi uztvēris domu.

Girts

Saprotu, ka tas ļauj EUR, starp dažādām valstīm un organizācijām, kontiem, kartēm, virtuālajiem maciņiem skaitīt. Daļu no tā nodrošina arī bankas, piemēram SEB un Luminor ir komplekti, kurā jau ir iekļauts neierobežots skaits EUR maksājumu. Līdz ar to, interesē vai tas notiek ātri. Lēni arī tagad varu EUR uz IBAN kontiem skaitīt. Ko vēl nenojaušu?

P.

Nu es saprotu to tā, ka izskaitīt vari no sava PayPal konta vai tam piesaistītās kredītkartes, tachu sanjēmējs galā sanjem naudu tikai un vienīgi savā PayPal kontā (nevis savā bankas kontā).

Girts

Man Paypalam ir piesaistīts Swedbank konts. Manuprāt varu izskaitīt uz to naudu. Neesu gan darījis, jo parasti ienākošo naudu iztērēju kādiem pirkumiem.

Mārtiņš

jānotestē

Girts

Vari pārmest kādu centu paypal.me/girtam ;). Vienīgi jāsaprot cikos izskaiti. Pēc tam varu pārmest atpakaļ.

Normunds Treilāns

Bet ir taču Revolut, N26 u.c, kas sen jau darbojas arī Latvijā, turklāt ar daudz plašākām iespējām, ērtākām aplikācijām u.t.t. Šobrīd šis raksts ir kā fiksētā telefona reklāma, piedāvājot to kā inovāciju!

digitalk

vai tad revolutn26 piedāvā slēpt kartes datus no tirgotāja? norēķināties ievadot epastu un paroli nevis vadot pilnus kartes datus? liegt autorizāciju ikmēneša maksājumiem kādam negodprātīgam pakalpojumu sniedzējam?

KKTK

Ar transferwise var nosūtīt naudu aizpildot tikai epastu.

digitalk

cik onlaina veikalos ir opcija “norēķināties ar transferwise”? :)

digitalk

civilizācijas dzirksts atlidojusi līdz Latvijai? :) tas labi, ka bankām nāksies iesvīst.