Apple izziņojis pēdējo trīs mēnešu darbības finanšu rezultātus. Uzņēmums apgrozījis 58 miljardus dolāru, nopelnīti 11.6 miljardi dolāru. Pirms gada šie paši rādītāji bija attiecīgi 61.1 miljards un 13.8 miljardi dolāru.

Šis ir tikai otrais finanšu ziņojums, kur Apple nenorāda iPhone, iPad un Mac pārdošanas apjomus. Šeit darbs ir tirgus analītiķiem, bet laika gaitā diez vai pat viņi spēs aplēst kaut cik ticamus iPhone pārdošanas apjomus.

Apple vadītājs Tims Kuks uzsvēris, ka izcili veicas digitālajiem servisiem. Šobrīd pasaulē ir vairāk nekā 1.4 miljardi aktīvu Apple ierīču, no tām tiek veikti pirkumi lietotnēs, abonēti servisi. Kuks arī norādījis, ka iPad pārdošana bijusi augstākā pēdējo sešu gadu laikā.

Jūnijā gaidāma 30. Apple Worldwide Developers Conference, tad arī Apple izziņos jaunus produktus.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Madara SauleRoberts SmitinsMadara Saule Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Madara Saule
Viesis
Madara Saule
Roberts Smitins
Viesis
Roberts Smitins

Artis ļoti objektīvu rakstu uzrakstījis (nevis clickbait variantu, kur būtu teikts iPhone pārdošanas apjoms krities, utt).
Tā nu ir, ka mūsdienās telefonu pārdošanas apjomu t.s. high end ierīcēm (it sevišķi visai Apple produkcijai) samazināšanās ir gaidāma, jo vairs nav jēga katru gadu pirkt jaunu trubu. Pat 2013. gada iPhone 5S vēl aizvien saņem jaunākos atjauninājumus.

Madara Saule
Member
Madara Saule

Dīvaina loģika. Vieniem nogāžas par 30% – objektīvi. Citiem aug – neobjektīvi?