web analytics

Bolt (Taxify) uzsāk darbību Ventspilī

Jaunākie raksti

“Facebook” ļaus izpētīt datus par ASV prezidenta vēlēšanu reklāmām

"Facebook" nolēmis palielināt caurspīdīgumu reklāmas jomā. Vismaz kas attiecas uz reklāmām, kuras tika rādītas gan "Facebook", gan "Instagram" trīs...

“Wolt” piesaista 530 miljonus dolāru un turpinās paplašināties ārpus ēdiena piegādes biznesa

Helsinkos bāzētā, 2014. gadā radītā kompānija "Wolt" tās pirmsākumos nodrošināja internetā pasūtīta ēdiena piegādes. Sākotnēji koncentrējoties uz restorāniem, uzņēmums...

Microsoft vienas dienas laikā atsauc Xbox Live abonēšanas servisa cenu kāpumu

Pagājušās piektdienas rītā, 22. janvārī, Microsoft paziņoja par to, ka pēc vairākiem gadiem tiks paaugstinātas Xbox Live abonementa cenas,...

“Michelin” patentējuši motocikla aizmugurēja dubļu sarga dizainu ar neliela izmēra elektromotoru

Franču ražotājs "Michelin" parasti asociējas ar riepu ražošanu, tomēr uzņēmums acīmredzami domā un strādā arī citos virzienos - "Michelin"...

Huawei grasoties pārdot Mate un P sērijas viedtālruņu ražošanu

Reuters ziņo, ka Huawei varētu jau tuvākajā laikā pārdot savu Mate un P sērijas viedtālruņu ražošanu kādam citam, tādējādi...Sekojot šogad uzsāktajai darbībai Jelgavā, turpmāk Bolt (Taxify) nodrošinās pakalpojumus arī Ventspilī. Paplašinot darbību Latvijā, uzņēmums seko savai vīzijai par pieejamāka un ērtāka transporta nodrošināšanu ne tikai galvaspilsētā, bet arī mazākās pilsētās, kur nereti transporta plānojums ir vēl neefektīvāks. Šobrīd Bolt ir pieejams jau piecās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Ventspilī.

Sākot ar šodienu, Bolt aplikācijā būs pieejamas automašīnas, kas darbosies visā Ventspils teritorijā. Uzņēmuma pārstāvji ziņo, ka šobrīd aplikācijā reģistrējušies jau teju 100 vadītāji, kas ieinteresēti šajā pakalpojumā Kurzemes pilsētā, kas pēc iedzīvotāju skaita ir sestā lielākā pilsēta Latvijā. Kopbraukšanas platforma būs ne tikai ērti lietojama, bet piedāvās arī konkurētspējīgu cenu politiku salīdzinājumā ar citiem pasažieru pārvadātājiem – standarta iekāpšanas tarifs būs €0.99, distance €0.49/km, laiks €0.15/min, minimālā brauciena cena €2.00. Kopbraukšanas platforma Bolt plāno kļūt par klientu iecienītāko veidu, kā pārvietoties pilsētā, nodrošinot patīkamus, efektīvus un ekonomiskus braucienus. Šobrīd visiem aplikācijas lietotājiem pieejama atlaide līdz 50% pieciem braucieniem Ventspils teritorijā.

“Sekojot Bolt vīzijai par efektīvu, ātru un visiem pieejamu transportu, ir tikai loģiski piedāvāt kopbraukšanas platformas pakalpojumus ne tikai galvaspilsētā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Ventspils ir dinamiska pilsēta, kur dzīvo gandrīz 40 tūkstoši iedzīvotāji, kā arī tūrisma sezonā tā ir pieprasīts galamērķis atpūtniekiem no citām Latvijas pilsētām, un no tuvākām un tālākām valstīm. Šobrīd aplikācijā ir reģistrējušies vairāk nekā 80 autovadītāji, taču mēs prognozējam, ka attīstoties servisam, arī autovadītāju skaits palielināsies,” stāsta Kārlis Ķezberis, Bolt vadītājs Latvijā.

Gan individuāliem vadītājiem, gan taksometru parkiem ir iespēja reģistrēties Bolt aplikācijā un izmantot kopbraukšanas platformu, lai nodrošinātu transporta pakalpojumus Ventspils iedzīvotājiem. Aicinot Ventspils iedzīvotājus izmēģināt Bolt servisu, pirmo mēnesi, līdz pat 31. maijam, visiem braucieniem Ventspilī tiks piemērota atlaide līdz 50% (līdz €2.50), ko katrs kopbraukšanas platformas lietotājs var izmantot 5 braucieniem.

Šogad uzņēmums ne tikai pieredzēja zīmola maiņu, bet arī uzsāka darbību Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, kā arī Krievijā – Sanktpēterburgā. Kā arī, sekojot Bolt mobilitātes vīzijai, pēc veiksmīga elektrisko skūteru pilotprojekta Parīzē, tagad skūteri ir pieejami arī Madridē.

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Maksims

Vai Ventspilī tiešām ir tikai viens auto kā man rāda aplikācijā?

Boltiņš

“Šobrīd Bolt ir pieejams jau piecās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Ventspilī.” Sanāk, ka šie pa Jūrmalu braukā nelegāli?

Gan jau

Jūrmala skaitās pie Rīgas

Sellanne

Vieglas dienas viņiem tur neparedzu, zinot, cik daudz (lasīt – maz) izsaukumu un cik zemas cenas jau tur ir.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: