Google izstrādātā fizisko aktivitāšu uzskaites lietotne Google Fit no šodienas ir pieejama arī iPhone viedtālruņiem. Tā, līdzīgi kā citas šīs jomas lietotnes, prot uzskaitīt mūsu kustības un pārvērš tās kustību minūtēs un sirds punktos. Tādējādi varam ērti un uzskatāmi saprast, cik aktīvi esam katru dienu.

Papildus Google Fit spēj savienoties ar Apple Health lietotni un tādējādi, piemēram, skrienot ar Apple Watch, skrējiena informācija automātiski aizceļos arī uz Google Fit lietotni.

Tāpat Google Fit piedāvā integrācijas iespējas ar tādām populārām aktivitāšu lietotnēm kā Nike Run Club, My Fitness Pal, Strava, Endomondo un Calm.

Lejupielādē Google Fit lietotni no App Store.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jurisas Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
as
Viesis
as

Tikai Google ar citiem piedāvā vienvirziena datu sync:( No endomondo datus paņem, bet otrādi nedod, ja nekļūdos.

Juris
Viesis
Juris

Kādu syncu tu no tā fita gribi izdabūt? Tas, ko fits automātiski skaita ir tik neprecīzs, ka var tikai aptuveni pateikt gāji vai negāji tur, un tā aptuvenā karte norāda, ka kaut kur kilometru radiusā esi bijis.
Fonā man pašam griežas, bet reāli tik pametu acis uz aktivitāšu minūtēm un viss. Soļus un normālus treniņus laižu ar garmin pulksteni, kas sinhronizējas ar endomondo.