Google izstrādātā fizisko aktivitāšu uzskaites lietotne Google Fit no šodienas ir pieejama arī iPhone viedtālruņiem. Tā, līdzīgi kā citas šīs jomas lietotnes, prot uzskaitīt mūsu kustības un pārvērš tās kustību minūtēs un sirds punktos. Tādējādi varam ērti un uzskatāmi saprast, cik aktīvi esam katru dienu.

Papildus Google Fit spēj savienoties ar Apple Health lietotni un tādējādi, piemēram, skrienot ar Apple Watch, skrējiena informācija automātiski aizceļos arī uz Google Fit lietotni.

Tāpat Google Fit piedāvā integrācijas iespējas ar tādām populārām aktivitāšu lietotnēm kā Nike Run Club, My Fitness Pal, Strava, Endomondo un Calm.

Lejupielādē Google Fit lietotni no App Store.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
as

Tikai Google ar citiem piedāvā vienvirziena datu sync:( No endomondo datus paņem, bet otrādi nedod, ja nekļūdos.

Juris

Kādu syncu tu no tā fita gribi izdabūt? Tas, ko fits automātiski skaita ir tik neprecīzs, ka var tikai aptuveni pateikt gāji vai negāji tur, un tā aptuvenā karte norāda, ka kaut kur kilometru radiusā esi bijis.
Fonā man pašam griežas, bet reāli tik pametu acis uz aktivitāšu minūtēm un viss. Soļus un normālus treniņus laižu ar garmin pulksteni, kas sinhronizējas ar endomondo.