Par Logitech universālajām pultīm kādu laiku nekas jauns nebija dzirdēts, bet uzņēmums tikko izziņojis Harmony Express universālo pulti ar iebūvētu Alexa digitālo asistentu.

Alexa balss vadības iespējas Harmony Express pultī aizstās neskaitāmas pogas un skārienekrānus. Harmony Express ir tik vienkāršota, ka to būs viegli sajaukt ar Powerpoint prezentāciju lapu pāršķiršanai paredzētu pulti. Par digitālā balss asistenta darbību ziņos zilgans, spīdošs aplis, kas atgādina Amazon Echo darbību.

Harmony Express iebūvēts infrasarkano staru raidītājs, Bluetooth un Wi-Fi – tādējādi tu varēsi pārvaldīt visas mājas ierīces, sākot no ne pārāk moderna virtuves televizoriņa līdz pat mūsdienīgai un dārgai aparatūrai. Harmony Express ļaus ne tikai ieslēgt televizoru un pieregulēt skaņu, bet pults pat spēs startēt lietotnes viedajās mājas ierīcēs, pārslēgt televizoru uz konkrētu YouTube kanālu un veikt līdzīgas viedās darbības.

Tāpat pastāvēs iespēja vienkārši pajautāt Alexa asistentam par iemīļotā seriāla nākamās sērijas iznākšanas datumu. Lielākā pults problēma varētu būt digitālā asistenta izvēle, jo daudzas mājsaimniecības jau izvēlējušās Google Assistant vai Siri.

Plānotā Harmony Express cena ir 250 dolāri, Eiropas cenu pagaidām neatradu.

7
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
AstroTutuArtis ĀbolsKrotowRudolfs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Inženieris
Guest
Inženieris

1) “tādējādi tu varēsi pārvaldīt visas mājas ierīces” – nu ne VISAS!
2) “iespēja vienkārši pajautāt” – ko nozīmē vienkārši? tad sanāk ka var arī “sarežģīti pajautāt”?

Tutu
Guest
Tutu

Facepalm…

1. Varbūt ari visas. Atkarigs, kas atrodas mājās.
2. Stabili iespējams.

Skābene
Guest
Skābene

Bet alexa nerunā latviski! :(

Rudolfs
Guest
Rudolfs

Man šķiet vajadzētu mums jau samierināties, ka tuvā nākotnē nebūs normāli funkcionējošs balss asistents ar latviešu valodas atbalstu.

Krotow
Guest
Krotow

Tas gan nav iemesls atstāt visu kā ir. Citādi ar tādu attieksmi mēs jau sen būtu pilnībā pārvācojušies un pārkrieviskojušies.

Astro
Guest
Astro

Laiks sākt runāt latviski.