Paciņu piegādes var būt visai sarežģīts process. To lieliski pierādījis mūsu pašu Pasts, piedāvājot iegādāties gurķu sēklas, pannu vākus, ātros kredītus, bet pasta pakalpojumus tur iegūt gandrīz nav iespējams. Vai esi mēģinājis saņemt savu sūtījumu, kad pirms tevis kāds provē nosūtīt ierakstītu vēstuli?

Autoražotājs ŠKODA uzsācis izmēģināt pasta sūtījumu piegādi uz automašīnas bagāžnieku. ŠKODA gribēs no tevis iegūt automašīnas reģistrācijas numuru un adresi, kur mašīna atrodas. Kurjers piegādās sūtījumu tieši uz mašīnas bagāžnieku, kamēr tu esi sapulcē, sporta zālē vai izklaidējies.

ŠKODA šobrīd Čehijā izmēģina jauno iespēju – nāksies uzstādīt automašīnai ierīci, kas ļauj piekļūt bagāžniekam. Kurjeram tiek piešķirta vienas reizes pieeja bagāžas nodalījuma atvēršanai noteiktā laika periodā. Kad piegāde veikta, klients savā tālrunī saņems paziņojumu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

7
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
asIvoLANKrotowDMG Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
DMG
Guest
DMG

Bet tīri teorētiski to noteikti varēs uzaust un piekļūt arī citiem mērķiem. Jo vairāk elektronikas, jo nedrošāka mašīna. Un mēs jau zinām. cik “labi” visi tie TV, telefonu, skuteru, elektrisko skrejriteņu un mašīnu ražotāji pievēršas drošībai. Galvenais ir tikai pārdošana.

Ivo
Guest
Ivo

ASV paciņas noliek pie mājas durvīm, gan jau izaugsim līdz tam, ka nesatrauksimies par to, ka mūsu piegāde notiek uz auto bagāžnieku

Krotow
Guest
Krotow

Paciņām pie durvīm regulāri mēdz pieaugt kājas. Pilna YouTube ar ierakstiem no drošības kamerām, kur paciņu vācēji ir tik bezkaunīgi, ka pat sejas neaizsedz.

Ivo
Guest
Ivo

un vai tāpēc vairs nepiegādā?

LAN
Guest
LAN

Interesanti, ka pirms vairāk kā 3 gadiem Volvo ieviesa ko līdzīgu Eiropā:
https://youtu.be/WZUDHytwt3s
Un pirms gada sadarbībā ar Amazon Amerikā:
https://youtu.be/K1YywEmqLMA
tādēļ tas ir, cik noprotu, vairāk čehijas un VW grupas jaunums.

LAN
Guest
LAN

Vēl ir manuāls variants ar video straumēšanu no mājas durvīm un Teslas lietotni bagāžas nodalījuma atvēršanai:
https://www.driving.co.uk/video/tesla-owner-wasnt-home-receive-amazon-delivery-solution-genius/

as
Guest
as

Man ļoti patīk Latvijas pasta prakse sīkās paciņas likt pastkastēs. Ja viņi šo attīstīs vēl vairāk, esmu gatavs uzlikt lielāku kasti ar lielāku caurumu uz žoga, lai nes arī lielās pakas, skaidrs, ka uz sliekšņa likt nebūtu prātīgi. Kaste noderētu arī citiem paku kurjeriem