25. marta pasākumā Apple papildus saviem satura pakalpojumiem izziņoja arī savu Apple Card kredītkarti, ko nodēvēja par jauna veida kredītkarti. To iegrauztā ābola kompānija veido kopā ar Goldman Sachs banku, tātad nekas īpaši jauns savā būtībā nav radīts.

Apple Card kredītkarte integrējas Apple Wallet digitālajā maciņā un uzņēmums sola maksimāli vienkāršot budžeta plānošanu. Maciņā būs uzskatāmi parādīts, kur un ko esam pirkuši, kā arī vizuāli saprotami tiks attēlots ne tikai uz kartes pieejamo līdzekļu apmērs, bet arī procentu maksājumi.

Tiesa, jāpiezīmē, ka procentu maksājumi ir aptuveni tādi paši kā citām kredītkartēm (13.24% – 24.25% gada likme) un Apple nekādu inovāciju šajā jomā nav parādījis. Bet vismaz par Apple Card izmantošanu nav jāmaksā papildus maksas.

Lai lietotājus motivētu ar šo karti veikt vairāk pirkumus, Apple izveidojis speciālu atmaksas programmu – “Daily Cash”. Pircēji saņems atpakaļ 3% par katru pirkumu, kas veikts no Apple (Apple Store, Apple.com, App Store vai iTunes, kā arī Apple Music, iCloud vai pirkumiem lietotnēs). Savukārt, par katru pirkumu izmantojot Apple Pay, atpakaļ saņemsim 2% no pirkumu summas. Visiem citiem pirkumiem ar šo karti tiek nodrošināta 1% atmaksa. Pie tam, “Daily Cash” atmaksa tiek saņemta katru dienu un to var izmantot, lai dzēstu savu parādu vai pārskaitītu atpakaļ uz savu bankas kontu.

Par katru pirkumu lietotājs telefonā uzreiz saņems paziņojumu un Apple sola parūpēties par maksājumu drošību. Katram pirkumam līdzi būs arī tā veikšanas adrese, ko varēs uzskatāmi apskatīties, ja radīsies aizdomas par to, ka pirkumu neesam veikuši paši.

Apple nebūtu Apple, ja neveltītu lielu uzmanību savu produktu dizainam. Apple Card kredītkarte veidota no titāna sadarbībā ar Mastercard un tajā ar lāzeru būs iededzināts Apple logo un kartes īpašnieka vārds. Kartes numurs, derīguma termiņš un drošības kodu būs jāmeklē Apple digitālā maciņa lietotnē.

Apple Card būs pieejama jau šovasar.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Bezjēdzīgs produkts!

Rihards

Bezjēdzīgs vai lietderīgs – nav svarīgi, Latvijā tāpat nebūs pieejams.

Skābene

Apple neatbild uz galveno jautājumu, kāpēc man vajag vecmodīgu āboļkarti telefona norēķinu laikmetā!?

Skābene

Nu jau, nu jau, ļoti daudzās vietās man USA piedāvāja iespēju norēķināties gan ar Apple, gan google pay. Nav tur viss tik slikti ar telefona norēķiniem.

Skābene

Arī pie mums var izmantot/izmanto magnētisko lentu. Vēl nesen izmantoju Narvessen priekšapmaksas Mastercard dāvanu karti, kurai ir tikai magnētiskā josla bez čipa! Novelc karti un ievadi pin. Pat ērtāk kā spraust to karti lasītājā!
Pie mums bankas vienkārši agresīvāk uzspieda čipu izmantošanu un par magnētiskās joslas iespējām klusē.

Skābene

Kāpēc?Manuprāt Mastercard arī Āfrikā ir Mastercard, neatkarīgi no tā, vai karti man izdod Swedbank, Blue Orange vai Narvesen. Ej uz jebkuru veikalu, kur pieņem Mastercard un maksā vesels.

Nejauc ar Galactico, ko pieņem tikai Galactico veikalos. ;)

elt

Ja būtu iespēja sajūgt šāda tipa kartes ar garmin pay arī būtu par ko padomāt. Inovācijas, risinājumi, piedāvājumi finanšu jomā arī prasās.

Guncixx

Ar ko šī karte un risinājums būtu labāks par, piemēram revolut?

wils

Pieļauju, ka ASV ja ir pieejami bezkontakta maksājuma terminālis, tad 100% būs pieejams Apple Pay.

Juris Bo

Gluži kā Latvijā – ja terminālis atbalsta bezkontakta maksājumus, strādās arī Apple Pay.