ASUS izziņojis GeForce GTX 1660 videokaršu sēriju, kurā ietilps TUF Gaming un Phoenix GeForce GTX 1660 videokartes. Jaunās GeForce GTX 1660 videokartes seko ASUS iepriekš izziņotajām GeForce GTX 1660 Ti videokartēm.

GeForce GTX 1660 videokaršu pamatā ir tā pati Turing arhitektūra, kas dārgākajās videokartēs, bet GTX 1660 videokartēm nav Ray tracing tehnoloģijas. ASUS uzsver, ka jaunās GeForce GTX 1660 videokartes ideāli sadarbosies ar ASUS mātesplatēm, kā arī uzlabota videokaršu uzbūve, lai tās būtu stingrākas un izturīgākas. ASUS pievienojis TUF sērijas videokartēm divas izturīgas 80 mm aktīvās dzesēšanas sistēmas (ventilatorus).

Phoenix GeForce GTX 1660 sērijai ir viens 100 mm ventilators, kas arī ir veidots izturīgs un kluss. Dzesēšanas sistēmas saņēmušas IP5X putekļu noturību, lai tām nekaitētu putekļi.

ASUS Phoenix GeForce GTX 1660 un ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1660 videokartes jau ir pieejamas veikalos.

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kristaps SkutelisAgnis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Agnis
Guest
Agnis

Ar ko tad atšķirsies TUF un Phoenix videokaršu sērijas? (Vēl bez ventilatoru skaita)

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Paņēmu un salīdzināju TUF un Phoenix (OC) modeļus šīm kartēm un redzu, ka TUF gadījumā ir mazliet augstāka frekvence, bet citādāk specene ir identiska: https://www.asus.com/uk/Product-Compare/?products=MY6BmxFaPEAc7abh,x03AiX1wsU0ZEklC&b=1

Bet ja paraugāmies uz ASUS produktu sadalījumu sērijās, tad zinām, ka TUF sērijas produktiem ražotājs uzsver pastiprinātu uzmanību tieši uz izturību. Phoenix sērijai uzsvars ir uz labu cenu.