Strategy Analytics veiktā pētījumā tiek uzskatīts, ka Apple izdevies 2018. gadā pārdot 22.5 miljonus Apple Watch, kas ir puse no visiem pasaulē pārdotajiem viedajiem pulksteņiem. Aiz Apple otrajā vietā ierindojies Fitbit, bet Fitbit sniegums ir salīdzinoši nožēlojami 5.5 miljoni.

Analītiķu aplēses par Samsung nu nemaz nav iepriecinošas. Tiek uzskatīts, ka Samsung izdevies pārdot vien 5.3 miljonus viedo pulksteņu. Te gan jāņem vērā, ka Samsung ik pa laikam kopā ar Galaxy S sērijas viedtālruņiem dala bez maksas viedos pulksteņus.

Vienlaikus paziņots, ka Apple 2018. gadā zaudējis aptuveni 10% no viedo pulksteņu tirgus daļas. Apple Watch zaudētie 10% gandrīz pilnībā nonākuši Fitbit tirgus daļā. Samsung spējis audzēt savu tirgus daļu par aptuveni 1%, sasniedzot 11.8% no viedo pulksteņu tirgus.

Uzskatāms, ka visai labi veicies Garmin – nedaudz zaudēts no kopējiem viedo pulksteņu tirgus apjomiem, bet Garmin vēl arvien saglabājis 7.1% no tirgus.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
joanthan4539 Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
joanthan4539
Viesis
joanthan4539

Atceroties statistikas kursu, virsrakstu var arī veidot “Apple gada laikā ir zaudējis 10% no viedpulksteņu tirgus daļas” :)