Jau iepriekš bija zināms, ka MWC 2019 norises laikā Energizer parādīs vairākus jaunus viedtālruņus. Baumas norādīja uz izbīdāmām pašiņu kamerām un pat 18 000 mAh akumulatoru vienam no viedtālruņiem. Baumas ir piepildījušās, Energizer tiešām piedāvās šādu milzeni.

Energizer Power Max P18K Pop saņēmis 18 000 mAh akumulatoru, ražotājs sola, ka tas nodrošinās aptuveni 50 dienu darbību gaidstāves režīmā. Pamatīgais akumulators padara Power Max P18K Pop ļoti biezu – tas ir aptuveni tikpat biezs kā trīs normāla izmēra, viens virs otra sakrāmēti viedtālruņi.

Power Max P18K Pop iekšiņas ir ne tās augstvērtīgākās. Viedtālruni darbina Mediatek Helio P70 procesors kopā ar 6 GB RAM un 128 GB atmiņu, kas gan būs gana vairumam lietotāju. Viedtālrunim ir 6.2 collu 1080p ekrāns, bet milzenī neatradās vieta 3.5 mm austiņu spraudnim.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
23 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mārtiņš

Mjā, tikai tāda dīvaina “enerģijas banka”. Noderēs, lai pabarotu īstu viedierīci ceļojuma laikā :P Bet nu var arī kādu video paskatīties vai mūziku paklausīties. Pašiņi – nez, kaut kā nepatiktu cilāt tādu milzeni.

Skābene

Ņemot vērā svaru, ir liela iespēja, ka šis nomauksies pret zemi! Tā kā akumulatora daļa ir smagāka par ekrāna daļu, tad arī lielāka iespēja, ka kritīs ar aizmuguri pret zemi, nevis ar ekrānu!

Roberts

Es nevaru saprast, kāpēc lielāko daļu Kursors rakstos tiek kā liels mīnuss piedēvēts tas, ka telefonam nav 3.5 mm austiņu spraudnis. Vai arī izcelts tas kā pluss, ja ir.

Artis

Tāpēc ka Bluetooth austiņas ir salīdzinoši 3x dārgākas par vadu austiņu līdzvērtīgu modeli, īpaši izteikti tas ir dārgajā galā. Bluetooth ir problēmas ar ekvalaizera darbību. Vēl viena lādējama iekārta. Ne visiem telefoniem ir Aptx vai Aptx HD normālai skaņas pārraidei. Ar Aptx ļoti vāji iet austiņu ražotājiem.

Type-C pārējas ir mēsli, tās dažkārt karst.

Bet tiem, kuri neklausās mūziku no telefona, to nesaprast.

Kristaps Skutelis

Tāpēc, ka mēs no mūsu lasītāju teiktā jūtam, ka šī nianse tiem joprojām ir ļoti svarīga.

Jānis Bebrītis

minu ka redakcijā kāds vēl tic, ka 3.5mm iekļaušana esošajos dizainos tomēr ir iespējama un tas ir muļķīgs untums vai hidden agenda.

Tas ko mums šobrīd dod bez austiņu pieslēguma, argumentējot ar iekārtas plānumu, nav gana labs iemesls, jo tās nav ar futūristisku dizainu, superplānas. Nekas no tā, ko mums šobrīd piedāvā, nav revolucionārs. Jo sevišķi konkrētā truba kurai pēc izmēra varētu pievienot arī digitālu audio izeju.

Krotow

Tāpēc ka atlikušie austiņu varianti ir nejēgā dārgi un ar savienojuma problēmām starp dažādiem austiņu/telefonu modeļiem (Bluetooth), vienkārši neērti un gļukaini lietošanā (USB => 3.5mm pārejas) un austiņas ar patiešām labu skaņas kvalitāti un pieejamu cenu ir tikai ar 3.5mm spraudni.

Roberts

Klausos mūziku un iztieku bez 3,5.

Nelabojams

Tu klausies troksni, nevis mūziku, un tad patiešām vienalga :P

Agris

Prieks par šādu tālruni, noteikti noderēs cilvēkiem, kuri strādā šahtās, tālu kalnos un citās vietās, kur slikta zona, kura rij bateriju un nelaimes gadījumos var glābt dzīvības, jo apraktajiem vai citādās problēmās nokļuvušajiem nav izlādējies telefons.

Kristaps Skutelis

Aha, noteikti. Šahtās, kalnos un tamlīdzīgās vietās ir tīkla pārklājums, lai būtu jēga no šāda verķa. Manuprāt, absolūti bezjēdzīgs produkts, kas kalpo tikai kā mārketinga triks. Neesmu drošs, ka ar tādu milzīgu baterijas kluci vispār ir droši vazāties apkārt, īpaši ņemot vērā, ka to ierīci veidojusi kaut kāda random čainas kompānija ar absolūti neskaidriem drošības standartiem.

Krotow

Šahtās un kalnos, kur tuvākā bāzes stacija atrodas 20+km attālumā. Nja, sapņo vien. Labāk uzreiz ņemt līdz baltu palagu kur ietīties.

wils

Es neizprotu kursors.lv nepatiku pret “lēto” MTK Helio P60 savietojumā ar 6 GB LPDDR un 128 GB iekšējo atmiņu. Kas jums ir augstvērtīgs? Tikai Kirin 980, Exynos 9820 vai Snapdragon 855 savietojumā ar 10..12 GB operatīvo?

Kristaps Skutelis

Vēsturiski Mediatek produkti ir bijuši krietni draņķīgāki par Snapdragon un arī Kirin, Exynos alternatīvām un pat ja situācija uzlabojas (uzlabojas gan) atmiņā ir palikuši šie sliktie laiki. Tāpēc arī nevaram nopietni uztvert ierīces ar Mediatek procesoriem.

wils

Labi, turpiniet tālāk “birkas” karināt. Līdz šim vēl cerēju, ka te secinājumus pēc kaut kādiem kritērijiem izveic, nevis “sūds, tāpēc, ka opel”..

Jānis Bebrītis

manas domas par mediatek ir tieši tādas pašas – dranķīgas.

Neplānoju (vairs) pieskārties nevienai iekārtai, kuru darbina mediatek procesori tīri dēļ uzņēmuma attieksmes pret atvērto kodu un sadarbību ar ražotājiem. Pieredze ir – esmu pastarpināti lietojis 3 vai 4 šādas iekārtas.

Kristaps Skutelis

Te secinājumus veicam balstoties uz savu pieredzi. Kad redzēsim Mediatek procesoru, kas nav mēsls, nomainīsim birku uz citu.

P.S. Opeļi paliek glītāki un modernāki, tomēr uzticamības jautājums joprojām ir problemātisks. Un to es saku pēc vairākām pavisam svaigām demo Opel mašīnām.

Krotow

No daudz RAM nav lielas jēgas ja tā ir lēna, ja procesors pats ir lēns un/vai daudzās cores reāli dara neko. Mediatek kā īstam čainezijuma pārstāvim ir savas labās un sliktās īpašības. Labās – daudz iespēju un lēti. Sliktās – kaut kādas procesora iespējas darbojas nepilnīgi un/vai nestabili, izmantota lēnāka RAM kā analoģiskos Snapdragon/Exynos procesoros utt. Lielākais fui – no visām daudzās corēm vienlaicīgi reāli darbojas viena (lēni, karsti) un konsekventi gļuko GPS (lēns, neprecīzs). Stāsta ka Helio X20 beidzot esot uztaisījuši pareizu paralēlo procesora darbību (cores vairs “neslinko”), taču GPS problēmas joprojām esot. Laikam jāgaida, kad MT nozags trūkstošās… Read more »

wils

MTK Helio X20 ieviesa 2016 gadā. Pirmie aparāti parādījās jau 2017. gada sākumā. Pēdējos 3 gadus caur manām rokām izgājuši gan Helio X10, X20, P25, P23 aparāti. Nevienam no tiem nav bijušas problēmas ar GPS (ne iekš waze, ne iekš google maps, ne iekš Pathshare). Jā tie nav pa 100 eur pirkti aparāti. Atvērtais kods cik daudz ir palīdzējis modificēt Kirin vai Exynos darbību? Cik % interesē iespēja nomainīt bootloaderi un modificēt sistēmu?
LPDDR3X/4X MTK procī ir lēnāka par atbilstošas frekvences atmiņu citā kristālā? MTK ARM rasējumi ir savādāki, kā citiem? Uz priekšu..

Krotow

Viss tevis minētais ir “sfēriskais zirgs vakuumā” no anekdotes. Tas, kā kaut kas tiek uzzīmēts un kā to patiesībā uztaisa (ne)ievērojot ražošanas tehnoloģijas, ir atsevišķs stāsts.

“Atvērtais kods cik daudz ir palīdzējis modificēt Kirin vai Exynos darbību? Cik % interesē iespēja nomainīt bootloaderi un modificēt sistēmu?”

Pēc 2-3 gadiem, kad tavam vēl darba stāvoklī esošajam telefonam vairs nenāks sistēmas jauninājumi, pie šī jautājuma atgriezīsimies.

wils

MTK pats netaisa kristālus, to viņu vietā dara TSCM (Helio P60, X20 un X30 gadījumā), turpat kur Qualcomm un Apple.
Par atjauninājumiem pēc gadu kopš izziņošanas var pajautāt Kirin 6xx un Exynos 7xxx, kā arī Snapdragon 6xx lietotājiem arīdzen.

Lauris Špats (shpats)

Kur palicis Oldschool zerolemon fans? :O :D

wils