Microsoft tikko izziņojis jaunu Office lietotni, kas būs pieejama Windows 10 izmantotājiem. Jaunā Office lietotne aizstās jau šobrīd pieejamo My Office. Jaunā Office lietotne būs ērtāka, tā jau būs uzstādīta visos Windows 10 datoros, un nevajadzēs maksāt par Office 365, lai izmantotu Office lietotni.

Office lietotne aptuveni atbilst office.com piedāvātajām iespējām, bet daudzi nemaz nezina, ka ir šāda vietne ar bezmaksas Word, Excel, PowerPoint un Outlook.

Jaunā Office lietotne piedāvās arī īsas pamācības un dažādus ieteikumus. Microsoft pat atļaus uzņēmumu IT administratoriem pielāgot Office lietotnes pieejas un iespējas uzņēmuma vajadzībām.

Jaunā Office lietotne iegūstama Microsoft Store, bet tā tuvāko nedēļu laikā nonāks Windows 10 datoros kā atjauninājums.

14 komentāri

  • Diemžēl nemācēšu atbildēt, jo man ir 365 ofiss, attiecīgi man piedāvā visu visu visu pilnu, bet neredzu jaunā Office nianses.

   Avotā rakstīts – bez maksas.

 1. Jābūt aktīvam subscription:

  The app is free and can be used with any Office 365 subscription, Office 2019, Office 2016, or Office Online – the free web-based version of Office for consumers. Just sign in with your work, school, or personal Microsoft account to start using the app.

  • Nē, nu pēc šīs piebildes vispār nesaprotu, kāda tad jēga no bezmaksas Ofiice, ja ir nepieciešams subscripton uz kādu no Office versijām?

 2. Nu kāds pamēģināja uzlikt…nu bez jau esoša 365 vai standalone office uz PC? Vis darbojas un nav triāls? Pieļauju, ka tur ir kaut kas apakšā, kas bija jau tālajā 2010 gada Offisā. Bija vienu brīdi Office 2010 bezmaksas…apgraizīts un ar pilnā Offisa reklāmām un banneriem iekšā. Pieļauju, ka šis Office darbojas līdzīgi…tipo visu laiku tev reklamēs (banneros vai popupos), ka davaj paraksties uz office 365 vai nopērc pilno versiju

 3. “…un nevajadzēs maksāt par Office 365, lai izmantotu Office lietotni”. Kaut ko nesaprotu. Bezmaksas, bet tikai tad, ja jau maksā par Office 365. Kaut kāda Šrēdingera lietotne- bezmaksas un par maksu.

  • Konkurējošaiss Google ofiss kā Chrome plugins par brīvu pieejams jau no pirmās dienas un darbojas visur. Microsoft atjēgušies, ka savējais ofiss drīz vienkāršajiem mirstīgajiem ar pieeju internetam vairs neinteresēs.

 4. izskatās lamata… cilvēki jau sūdzas, ka pēc aktivēšanas sākot nākt spams, kā arī daudz popupi un banneri, kā arī traucējot citām online aplikācijām darboties fullskrīnā.

 5. Kārtējais spams priekš naivajiem pamuļķiem.
  M$ arī youtubi piespamojis.
  Youtube toties atriebjas savdabīgi – nedzēš ārā feiko M$ cd-key reklamētājus :-)

Ir ko teikt?