Jau pēc aptuveni nedēļas Galaxy Unpacked pasākuma norises laikā Samsung izziņos Galaxy S10 viedtālruņu sēriju. Jau iepriekš tika pieļauts, ka Galaxy S10 sērijā šogad būs trīs viedtālruņi, lai pielīdzinātu Samsung numerāciju un piedāvājumu Apple rudenī ieviestajai – XR, XS un XS Max.

Samsung oficiāli apstiprinājis, ka Galaxy S10 sēriju tiešām šogad papildinās nedaudz vājāks Galaxy S10e modelis. Galaxy S10e filozofija aptuveni atbildīs iPhone XR – tas saņems nedaudz vecākas tehnoloģijas, piemēram, pirkstu nospiedumu nolasītāju un Gorilla Glass 5. Galaxy S10e modeļa nosaukums atļauj izvairīties no “Lite” izmantošanas nosaukumā.

Jau šobrīd aptuveni nojaušama Galaxy S10 flagmaņa tehniskā specifikācija – Galaxy S10 tiks pie 6 GB RAM un 128 GB atmiņas, kamēr Galaxy S10 Plus būšot pieejams ar līdz pat 12 GB RAM un 1 TB atmiņu. Pagaidām nav zināms, vai Galaxy S10 sērijā būs arī 5G viedtālrunis.

7 komentāri

  1. Pumpa uz ekrāna ir vienkārši pizģec. Tāpat kā izgrauzumi. Nudien esmu vecs stagnāts, bet mani šī mode neuzrunā. Phe….. :(

  2. Kāda jēga vispār no S10? 0,2 inches mzāks par plus versiju, parametri gandrīz identiski – izņemot dubulto selfie kameru, es saprastu kombināciju ka S10 ir 5,8, “mazais” modelis, tad S10e pa vidu, un tad S10+, šitā īsti neredzu jēgu ņemt S10, praktiski tas pats kas S10+

      • Es neteiktu ka Plus modelis baigi staipa kabatu, S9+ diezgan ērti dzīvo manās bikšu kabatās.
        Tā kā S10 šobrīd izskatās pēc vis nejēdzīgākā telefona ko pirkt. Poweruseriem no galaxy ir Note sērija, ja vajag irbuli vai S plus varianti, tiem kas grib “mazāku” jāsamierinās ar e varianti vai jāņem kāds no A sērijas.

Ir ko teikt?