Tesla uzsākusi piegādes pirmajiem Model 3 automašīnas pircējiem Eiropā, tomēr jaunais pirkums dažam var radīt nelielas sirdssāpes – Tesla nācies atspējot Autopilot iespējas pircējiem Eiropā, jo vienkārši nav saņemtas nepieciešamās atļaujas.

Tesla Model 3 pircējiem par Autopilot nācās piemaksāt 5200 eiro, bet Autopilot nebūs pieejams vēl kādu laiciņu. Labā ziņa gan ir tā, ka Autopilot tehnoloģijas Eiropa jau ir akceptējusi Tesla Model S un Model X automašīnām, tāpēc atļaujas saņemšana Model 3 Autopilot aktivizēšanai ir tikai laika jautājums.

Eiropā Tesla Model 3 automašīna pieejama ar divu riteņu piedziņu, mašīna pieejama ar vai bez tā sauktās Performance iespēju pakotnes. Model 3 automašīnas cena sākas no 40 000 eiro, ar palielinātas ietilpības akumulatoriem Model 3 maksā ap 55 400 eiro. Par automašīnas krāsas izvēli (standartā tiek piedāvāta melnā krāsa) jāpiemaksā 1600  – 2600 eiro, par citu interjera krāsu vēl 1050 eiro. Cita dizaina disku izvēle ir 1600 eiro, bet jau minētais Autopilot izmaksā papildu 5200 eiro.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of