Februāra Kursors.lv gadžetu konkursā mēs izlozēsim vienu AUKEY akumulatoru, jeb power bank. Tam ir iespaidīgs 30000 mAh ietilpības rādītājs un ar to varēsim līdz pat sešām reizēm pilnībā uzlādēt savu viedtālruni. Savukārt Qualcomm Quick Charge 3.0 atbalsts nozīmē to, ka ierīču uzlāde būs arī ļoti ātra. Īsumā – ļoti noderīgs verķis vienmēr izlādējušos gadžetu laikmetā!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

27 komentāri

 1. Varējāt tak arī pie viena kādu vārdu par gadžetu pateikt – labs/vidējs/strādā? Vai tik “labs”, ka nav ko pateikt? :)

 2. Traģikomiski jau ir. Izlozē nepārbaudītu mantu. Man būtu vienalga, ja Jūs būtu pie reizes video apskatu uztaisījuši un to pašu izlozējuši skatītajam. Var tak video parādīt ka nav lietots, svaigi atpakots un sērijas Nr nofilmēt, lai nav lieku skaidrojumu. Nevis tagad, pēc principa “viena tante teica”, uzskatīt par gana labu esam.

  • Džīzas, šitāds čīkstētājs vēl ir jāatrod. Power bankai video apskatu taisīt. Kāds būs saturs? Mērīs cik precīzi lampiņas norāda uzlādi, cik stingi štekeri turās portos? Vai nav smilitis AKB vietā?
   Diena vēl gara, Tev vēl jāpaspēj apzināt arī citi pārsimts konkursu rīkotāji, piemēram, feisbukā. Ticu tur neviens nav pārbaudījis, ko izsola, nenormālie trakuļi.

   • Iedomājies, ražotājs raksta ietilpību kādu grib. Var pārbaudīt reālo. Tālāk var parādīt kāds izskatās, kas nāk komplektā. Uzbūves kvalitāte utt. Kaut vai linku uz ražotāja mājaslapu ar speceni un linku uz sadraudzības interneta veikalu, kur var iegādāties. Var būt kāds gribēs iegādāties un paralēli atbalstīt portālu. Ko tieši es nepamatotu pateicu? Nākamreiz logu šķidrumu varēs uzvarēt vai gumijas lelli? Paskatieties kā citur taisa šādas izlozes. Jums šo rakstu ne jau tāpēc, ka kaut kas nepatīk, bet ceru, ka mākat kritiku uztvert un uzlabot savu sniegumu un kļūt vēl labāki. Ne jau noniecināšana ir mērķis.

    • Piekrītu, ļoti daudz ko var izdarīt, ja pie rokas ir nepieciešamie resursi. Piemēram, laiks. Tāpēc jau laicīgi pasaku, ka turpmāk balvas būs gan tādas, kuras esam apskatījuši (ar visām saitēm uz rakstiem), gan tādas, kas šķiet feinas, lai dāvinātu, bet vēl nav apskatītas. Katrā ziņā es meklēju tādus produktus, kas ir kvalitatīvi un noderīgi.

   • Tad kāda jēga man no šī portāla, ja man pa pus pasauli jāmeklē. Neuztraucies, meklēt informāciju protu, bet arī saprotu, ka ne visi to māk. Ja neesi sapratis manu domu, tā ir Tava problēma. Kristaps uztvēra domu un paskaidroja. To sauc par dialogu.
    P.S.- nav atnākusi apstiprinājuma vēstule ne spam ne normālajā kastītē.

  • He he, atradi kaut kādu loophole. Bet nekas, es neļaunojos. Galvenais, ka esi kopā ar mums un domā par mums no rīta līdz vakaram :)

   • Es teiktu, ka tur ir smags loophole. Saspiedu visus, neko no tā neizdarīju un entrie vietas piešķīra par visiem. kamēr tu uzspied uz pogas šajā lapā, tikmēr viss tiek piešķirts, nav svarīgi vai kaut ko no tā izdara vai nē. Varbūt pēc tam kaut kāds algoritms paskatās vai viss ir kārtībā un noņem loterijas izvēļu skaitu?

    • Pašās, pašās beigās, kad notiek uzvarētāja noteikšana, es izeju cauri viņa darbībām un izlemju vai anulēt dalību, ja nav izdarīts nekas no saspaidītā.

     P.S. Iepriekšējā konkursā piedalījies?

 3. Paldies par iespēju, šis ir viens no powerbankiem kuru gribētu, bet ja nelaimēšu iegadāšos Xiaomi Mi Power Bank Pro 10000mAh :D :)

 4. Paldies visiem, kas piedalījās mūsu februāra konkursā! Atsaucība bija vēl lielāka nekā pirmajā šī gada konkursā! Šoreiz pie balvas tika Kursora lasītājs Uldis. Apsveicam!

  Drīzumā organizēšu nākamo konkursu un gribu aicināt abonēt mūsu jaunumus, lai to nepalaistu garām. Tāpat esiet arī uzmanīgāki un pārbaudiet e-pastus, ko izmantojat šiem konkursiem. Šoreiz nācās veikt izlozi atkārtoti, jo pāris nedēļu laikā pirmais uzvarētājs tā arī neatbildēja.

Ir ko teikt?