ASUS tikko izziņojis ārējo cieto disku ietvaru ASUS FX HDD, kas ir pasaulē pirmais 2.5 collu ārējais cietais disks ar Aura Sync RGB gaismiņu sinhronizēšanas tehnoloģiju. Aura Sync RGB sola 16 miljonus dažādu krāsu LED, kas darbojas kopā ar citiem Aura Sync produktiem.

ASUS FX HDD būs pieejams 1 TB un 2 TB ietilpībās, savienojumu nodrošina USB 3.1 Gen 1. ASUS FX HDD tiks piedāvāts arī rīks 256-bitu AES datu šifrēšanai. Tāpat komplektā būs iekļauta automātiska dublējumkopijas veidošanas programmatūra.

ASUS FX HDD veidots spēļu entuziastiem, tas ieturēts ASUS futūristiskajā dizainā. ASUS FX HDD izmantoti materiāli, kas neļaus diskam noslīdēt no galda, kā arī disks nekrās pirkstu nospiedumus un putekļus. USB 3.1 Gen 1 teorētiski nodrošina 5 Gbps datu pārraidi, kas ir desmit reizes ātrāka par USB 2.0.

2 komentāri

 1. > ASUS FX HDD veidots spēļu entuziastiem

  Drizāk jau fetišistiem (kā zilās lampiņas ieskrūvēt auto logu mazgātāju vietā) ..

  Pat paskatījos ASUS lapā .. un nē pat pie specifikācijas tikai tas, ka mirguļos led lampiņas visās 16 miljons varavīksnes krāsās un ka usb štekeris + kaut kāda papildus softs (bloatware) :)

  Bet kas reāli iekšā?
  Kas par ssd vai flash (tas ka ports ir usb 3.1 neko nenozimē), kādi io rādītāji, kāda endurance .. pilnīgi nekā (lai gan varjaubūt, ka vidējam lietotājam neinteresē).

  p.s. nav nekas pret rgb piekritējiem, bet tas ir cita veida entuziasms, ne spēļu (ja varbūt kādreiz bija, tad manuprāt tagad tomēr uzsvars ir uz veikstspēju un praktiskumu (ergonomiku / izturību utt)).

Ir ko teikt?