Intervijā atklāts, ka Sony šogad grasās jauno Xperia XZ4 viedtālruni parādīt ne agrāk par MWC 2019. MWC šogad norisinās no 25. līdz 28. februārim.

Sliktās Xperia flagmaņu fanu ziņas arī atzītas – šogad Sony pārtrauks veidot Compact sēriju, kaut arī Sony fani to vienmēr dēvēja par patīkamu izmēru atšķirību, kad Xperia Compact salīdzina ar citiem flagmaņiem.

Sony Mobile ieguvis jaunu vadītāju Shigeki Ishizuka, kas atbildīgs par ierīču izstrādi. Iepriekš viņš vadījis Sony fotokameru divīziju, kas ir viens no veiksmīgākajiem Sony projektiem. Visticamāk, arī jaunais vadītājs nolēmis, ka Compact sērijai nav vairs vietas zemes virsū.

Baumas norāda, ka Xperia XZ4 tiks pie 6.5 collu ekrāna, Snapdragon 855 procesora un vismaz 6 GB RAM. Xperia XZ4 modelī varētu atgriezties pirkstu nospiedumu nolasītājs viedtālruņa sānos (ekrāna ieslēgšanas pogā).

5
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Toms LocmelisTomsKKTKJurģis SpulenieksKaspars Baradach Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Kaspars Baradach
Guest
Kaspars Baradach

Kāpēc tas sony velkas nopakaļus jau savus 5 gadus?

KKTK
Guest
KKTK

Vai tad Sony telefonos nav LTE?

Jurģis Spulenieks
Guest
Jurģis Spulenieks

Tas ir dažādu lēmumu kopums, bet jāatzīst, ka XZ4 beidzot izskatās patiesi interesants. Compact sērija man personīgi vienmēr ir pateikusi, tomēr tai arī vajadzīgi gana lieli ieguldījumi, lai to padarītu par rentablu

Toms
Guest
Toms

Žēl… Izskatās, ka pēc pāris gadiem nevarēšu vairs atrast nevienu viedtālruni priekš sevis – visi būs neērti milzīgi :(

Toms Locmelis
Guest
Toms Locmelis

Tieši to pašu domāju rakstu no sava xz1 Compact