Samsung pagājušās nedēļas nogalē izsūtījis ielūgumus uz Unpacked pasākumu, kas norisināsies 20. februārī Sanfrancisko. Gandrīz skaidrs, ka Samsung grasās izziņot Galaxy S10 viedtālruni.

Arī šajā gadā no Samsung tiek gaidīti divi Galaxy S10 modeļi – mazākais Galaxy S10 un lielāka izmēra Galaxy S10 Plus. Abi viedtālruņi, visticamāk, tiks piedāvāti iegādei uzreiz izziņošanas dienā.

Citi avoti norāda, ka Samsung grasās beidzot parādīt īstenu salokāmu viedtālruni. Iepriekš Samsung it kā parādīja kaut ko salokāmu, bet tumsā to īsti saskatīt nevarēja. Iepriekš tika lēsts, ka ražotājs izziņos salokāmo Galaxy F MWC Barcelona 2019 (iepriekšējais nosaukums Mobile World Congress) laikā.

13
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
NR71Kristaps SkutelisKaspars Baradacheerks (@eerkils)Aigi Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Aigi
Guest
Aigi

Lūk, šo prezentāciju es gaidu ar nepacietību, laiks mainīt P20 uz kaut ko man saprotamāku. Nesanāca sadraudzēties, atgriezīsimies pie pārbaudītam vērtībām.

NR71
Guest
NR71

Hmm! Es tieši otrādi. Novembra sākumā pārgāju no Mate 10 Pro uz Note 9 un tagad gribu atpakaļ pie Huawei. ;)

Kaspars Baradach
Guest
Kaspars Baradach

Kas nepatīk notē? Es nevaru atrast pilnīgi neko kas kaitinātu

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Jā, man kā Note 9 lietotājam arī tāds pats jautājums. Kāpēc Mate 10 Pro?

NR71
Guest
NR71

Atpakaļ ne jau uz Mate 10 pro. No tā es pārgāju pie Note 9. :) Galvenokārt, ir trīs kaitinošas darbības, kas mani vedina tā domāt: 1) Akumulators ne tuvu nav tāds kā Huawei flagmaņiem; 2) Exynos ir reizes trīs uzkarinājis aparātu tā, ka vienīgais kā tikt atpakaļ ir restart; 3) Dikti jau nu nepatīk noapaļotās ekrāna malas. Reizēm pat malējās aplikācijas sākumekrānā nereaģē uz pieskārienu. Ā, un Pie kā nedod, tā nedod. Tiesa gan, janvārī ir solīts. Kas patīk, atšķirībā no iepriekš nepieredzētā – viennozīmīgi – stylus klātesamība. Ar prieku pierakstu izmantojot to nevis drukājot uz klaviatūras. Šad tad arī… Read more »

NR71
Guest
NR71

Vēl nepiebildu, ka pie plusiem var likt bezvadu lādēšanu. Un, lai gan uz tā rakstīts “fast charge”, nekāds fast tur nesanāk. Savas 4 h pilnam aķim vajadzīgas. Ērti gan, bet ne ātri.

NR71
Guest
NR71

Atcerējos vēl vienu Note (laikam jau Experience) mīnusu – uzstādot modinātāju, tas neparāda, cik atlicis līdz mošanās brīdim.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Hm, manam Note gan noklusētajā pulksteņa lietotnē rāda laiku.

NR71
Guest
NR71

Arī izmantoju noklusējuma lietotni, bet tādu opciju neatrodu. Varbūt vari atklāt, kur to var redzēt?

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Nu, paga, es izveidoju modinātāja ierakstu, aktivizēju to un lejā uzreiz parāda, cik man laika atlicis līdz tā atskanēšanai https://imgur.com/a/MKb0EJD

NR71
Guest
NR71

Paldies! Jā, tā tam vajadzētu būt, bet … Varbūt problēma tajā, ka lietoju LV saskarni. Pārbaudīšu nomainot uz ENG.

NR71
Guest
NR71

Nē, tas nelīdz. Laikam man kāds individuāls modelis, bez šādas opcijas. :)

eerks (@eerkils)
Guest
eerks (@eerkils)

Nezinu līdz galam kā jums, bet es, savukārt, esmu jau kādus 10 gadus mētājies no viena viedtālruņa uz otru un uz šo brīdi jau gribas atpakaļ veco labo telegrāfu un roku rakstītās vēstules.