Samsung pagājušās nedēļas nogalē izsūtījis ielūgumus uz Unpacked pasākumu, kas norisināsies 20. februārī Sanfrancisko. Gandrīz skaidrs, ka Samsung grasās izziņot Galaxy S10 viedtālruni.

Arī šajā gadā no Samsung tiek gaidīti divi Galaxy S10 modeļi – mazākais Galaxy S10 un lielāka izmēra Galaxy S10 Plus. Abi viedtālruņi, visticamāk, tiks piedāvāti iegādei uzreiz izziņošanas dienā.

Citi avoti norāda, ka Samsung grasās beidzot parādīt īstenu salokāmu viedtālruni. Iepriekš Samsung it kā parādīja kaut ko salokāmu, bet tumsā to īsti saskatīt nevarēja. Iepriekš tika lēsts, ka ražotājs izziņos salokāmo Galaxy F MWC Barcelona 2019 (iepriekšējais nosaukums Mobile World Congress) laikā.

13 komentāri

 1. Lūk, šo prezentāciju es gaidu ar nepacietību, laiks mainīt P20 uz kaut ko man saprotamāku. Nesanāca sadraudzēties, atgriezīsimies pie pārbaudītam vērtībām.

 2. Hmm! Es tieši otrādi. Novembra sākumā pārgāju no Mate 10 Pro uz Note 9 un tagad gribu atpakaļ pie Huawei. ;)

   • Atpakaļ ne jau uz Mate 10 pro. No tā es pārgāju pie Note 9. :) Galvenokārt, ir trīs kaitinošas darbības, kas mani vedina tā domāt: 1) Akumulators ne tuvu nav tāds kā Huawei flagmaņiem; 2) Exynos ir reizes trīs uzkarinājis aparātu tā, ka vienīgais kā tikt atpakaļ ir restart; 3) Dikti jau nu nepatīk noapaļotās ekrāna malas. Reizēm pat malējās aplikācijas sākumekrānā nereaģē uz pieskārienu. Ā, un Pie kā nedod, tā nedod. Tiesa gan, janvārī ir solīts. Kas patīk, atšķirībā no iepriekš nepieredzētā – viennozīmīgi – stylus klātesamība. Ar prieku pierakstu izmantojot to nevis drukājot uz klaviatūras. Šad tad arī bildējot izmantoju kā shutter. Te vēl viens mīnuss – selfijkameras slēdzis nedarbojas ar fingerprint. Huawei tas bija dikti ērti. Nu, un principā tas arī viss. Kamera normāla nevis WOW, diezgan švaka selfijkamera. Pirms pāriet pie Note 9, ārzemēs esot ,izdevās rokās paturēt Mate 20 pro, jo biju iecerējis pāriet pie tā. Bet te atkal tās noapaļotās ekrāna malas, vēl, šķiet, nenostrādātais fingerprint zem ekrāna + augsta cena. Būtu gatavs mainīties uz Mate 20 vai vēl labāk uz Mate 20 X, bet pie mums jau to nav. Pagaidīšu vasaras sākumu, kad varētu parādīties kāds P30 vai kas tml., ja vien nebūs atkal ar noapaļotājām sānu malām, kas, manuprāt, atņem vien laukumu, un tad, iespējams, atgriezīšos pie Huawei. Vispirms jau akumulatora ietilpības un ilgdarbības dēļ.

    • Vēl nepiebildu, ka pie plusiem var likt bezvadu lādēšanu. Un, lai gan uz tā rakstīts “fast charge”, nekāds fast tur nesanāk. Savas 4 h pilnam aķim vajadzīgas. Ērti gan, bet ne ātri.

    • Atcerējos vēl vienu Note (laikam jau Experience) mīnusu – uzstādot modinātāju, tas neparāda, cik atlicis līdz mošanās brīdim.

    • Arī izmantoju noklusējuma lietotni, bet tādu opciju neatrodu. Varbūt vari atklāt, kur to var redzēt?

    • Paldies! Jā, tā tam vajadzētu būt, bet … Varbūt problēma tajā, ka lietoju LV saskarni. Pārbaudīšu nomainot uz ENG.

    • Nē, tas nelīdz. Laikam man kāds individuāls modelis, bez šādas opcijas. :)

 3. Nezinu līdz galam kā jums, bet es, savukārt, esmu jau kādus 10 gadus mētājies no viena viedtālruņa uz otru un uz šo brīdi jau gribas atpakaļ veco labo telegrāfu un roku rakstītās vēstules.

Ir ko teikt?