Lenovo paspējis izziņot, iespējams, nevajadzīgi jaudīgu Lenovo Z5 Pro GT viedtālruni, kas gan sākotnēji būs pieejams tikai Ķīnā. Lenovo Z5 Pro GT tiks pie 12 GB RAM un 512 GB atmiņas.

Lai Lenovo Z5 Pro GT būtu vēl vilinošāks, ražotājs to sola aprīkot ar Qualcomm Snapdragon 855 procesoru. Šobrīd par Snapdragon 855 procesoru nav zināms daudz, nav pat īsti skaidrs, cik ļoti tas būs ātrāks par šobrīd aktuālo Snapdragon 845.

Viedtālrunis būs tā dēvējamais slaideris – pašiņu kamera paslēpta aiz ekrāna, kas noslidinām nedaudz uz leju. Z5 Pro GT tiks pie 6.4 collu ekrāna, ne pārāk ietilpīga 3350 mAh akumulatora un nedaudz novecojušas Android 8.1 Oreo operētājsistēmas.

11 komentāri

 1. Ja slaideris realizēts tikai dēļ pašiņu kameras – teikšu ka stulbākais risinājums, labāk jau iegrauzums vai kaut vai visa melnā josla augšā (kā vecajiem modeļiem). Taču pluss slaiderim varētu būt tāds, ja saplēs priekšējo ekrānu – nomaini to visu slaideri “bez skalpeļa” iesaistīšanas :)

 2. Slaidera ideja nav tik slikta, jo rēķini, ka selfiju kameru izmanto iespējams reizi mēnesī, tad šis risinājums ir ok. No otras puses kas notiks, ja šis ielidos jūras smiltīs?

  • no trešās puses – ja iekritīs vulkāna krāterī? gana sarežģīta iekārta, kas pasargāta pret visiem riskiem, kuriem to var pakļaut cilvēks, ir vai nu tehniski neiespējama vai pārāk sarežģīta un dārga lai to varētu pārdot mazumtirdzniecībā. un tad vēl iedodiet 2 gadu garantiju pret paša paviršību)

   • Nu kāpēc jāveido tik glupi savārstījumi :D
    Elvis runā par ikdienišķu situāciju, bet te pēķšni vulkāni un hvz vēl kādi piepušķojumi, cmoon.

Ir ko teikt?