Tiek ziņots, ka Sony izdomājis svaigākos savu televizoru modeļos bloķēt Kodi atskaņotāja programmatūras uzstādīšanu. Sony to var vienkārši paveikt, jo televizori izmanto Android operētājsistēmu.

Kodi ir uzskatāms par vienu no populārākajiem video atskaņotājiem pasaulē, bet vienlaikus ar Kodi pieejamo spraudņu palīdzību tiek skatītas nelegāli straumētas videopārraides. Nelegālā satura spraudņi, visticamāk, arī ir iemesls, kāpēc Sony bloķē Kodi uzstādīšanu savos Android televizoros.

Kodi bloķēšana ir Sony televizoriem ar Android Oreo operētājsistēmu – lietotājam nav iespējams ielādēt lietotni no Play Store. Internets paspējis atrast apkārtceļu, piešķirot lietotnei nevis Play veikala ID kodu, bet gan izmantojot Amazon ID kodu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kodi

Vēl viens iemesls nepirkt sony!

LAN

Ir vēl citi iemesli? Rāda reklāmas izvēlnēs?

fightera

nu šādu cūcību nav atļāvies neviena no tv ražotājiem,domāju,ka sony ir par šito jābano un jāboikotē,
p.s ir dzirdēts, ka sony pats sen vairs tv neražo, bet to dara citi ar viņu brandu

svimart

oled paneļus ražo LG priekš sony, philips, panasonic utt. iznāk tie tik uzcep savu formu un ieinstalē android… Lai gan LG ir webos iekšā un samsung neražo oled….

Kristaps Skutelis

Sony saka, ka tā bija kļūda Whoops: Sony blocking Kodi on its Android TVs was an accident https://www.androidpolice.com/2019/01/10/whoops-sony-blocking-kodi-on-its-android-tvs-was-an-accident/